Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
18.5. - 27.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 27 květen 2018

Buliny se dovolenkují s rodinou na chalupě,počasí nám přeje.Už bylo několikrát koupání a z Báji se stala plavkyně - kouzlo plavání objevila sice pozdě,ale přece.Líza se spokojí s namočením nožek.Schází zde vždy neúnavná Cindy která nás nenechala chvíli v klidu - najednou toho klidu je až moc.

Lízátka z vrhu "G" dnes oslavila své první narozeniny! Všichni se mají dobře a jsou spokojení.Děkujeme páníčkům za jejich péči!

 http://www.littlebull.cz/images//xlb.jpg

 
8.5. - 17.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 17 květen 2018

Byli jsme se podívat na Klubové výstavě v Choceradech kde jsme se setkali s Bibi,Fran a Goofym za což velmi děkujeme jejich páníčkům! Mysleli jsme že účast "našich" bude větší,nebyla - tak snad příště...

Naše buliny jsou v pohodě na prázdninách na chalupě s paničkou,sem tam se objeví i páníček když není v práci,synové,vnoučata a vůbec celá rodina.Na 3 týdny tu máme i synovu králici Burizonu což Líza těžce nese zatímco Báje je králík volný.Samozřejmě nechybí ani kocour Nártoun takže zvířectva zde máme dostatek.Počasí je zatím solidní až na poslední dva dny,ale byli jsme se už i koupat v rybníku.

 

 
26.4. - 7.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 07 květen 2018

Na chalupě je bulinám dobře,počasí přeje. Poslední týden strávily ve společnosti našich vnoučat což se jim moc líbilo. My se těšíme na setkání s odchovanci v sobotu 12.5. na klubové výstavě v Choceradech!

 

 
14.4. - 25.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 25 duben 2018

Po týdnu dovolené jsme se ještě vrátili domů kvůli práci,ale již jsme nazpět v přírodě a užíváme plnými doušky klid a pohodu které zde panují. Bája s Lízou a paničkou ještě na chalupě pár týdnů zůstanou, páníček bude dojíždět ovšem za prací. Chceme využít na procházky příjemné počasí a liduprázdné lesy.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2025.4..png

 
3.4. - 13.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 13 duben 2018

Konečně jsme se dostali s bulinama do přírody,již je dobře.Holky si budou užívat lesů,vod a strání ještě dokud je předprázdninový klid :-)

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 10 - 18 z 431