Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
19.4. - 5.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 05 květen 2023

Osud si s Lízou nepěkně zahrál - místo cesty na chalupu kterou jsme již jednou odložili kvůli nepřízni počasí jsme strávili víkend na vet.klinice u pana Lázničky. Lízu jsme museli odvézt urychleně protože jí během jednoho dne natekla mléčná žláza takovým způsobem,že byl nutný chirurgický zákrok. Naštěstí na 1.máje fungoval MVDr.Láznička,takže jsme vyrazili za ním. Původně jsme si měli Lízu odvézt 2 hodiny po zákroku domů,ale rána jí tak krvácela že si ji tam pan doktor ponechal do dalšího dne....po 4 dnech už je na tom Líza o mnoho lépe a vrací se do běžného režimu. A tak se holky stále opalují v Praze.

 

 
27.3. - 18.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 18 duben 2023

Nejzásadnější událostí uplynulých dní bylo čištění zubů Lízy na veterinární klinice na Zahradním městě kde mají inhalační narkózu a kde předtím byla 2x na vyšetření srdíčka aby zákrok ustála. Bohužel nezůstalo jen u čištění protože Líze při kontrole vytrhli 10 rozviklaných zubů a na klinice strávila 11 hodin...Na moment kdy jí panička konečně odvádí už do auta jsme s napětím čekali několik hodin.Nyní,po třech dnech je paní Líza úplně bez problému jakoby se nic nestalo - dostává ještě nějaké léky a extra stravu,ale brzy bude vše v normálních kolejích. Z plánované první letošní cesty na chalupu sešlo díky špatnému počasí,tak si buliny musí vystačit doma na zahrádce,ale je vidět že jsou nenáročné a vystačí si s málem. Brzy ale chalupaření začne!

 

 
15.3. - 26.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 březen 2023
S Lízinkou jsme absolvovali kontrolu srdíčka protože ji čeká čištění zubů v narkóze a už je to babička - pan doktor byl s výsledky spokojen takže čištění zubisek proběhne v brzké době. Už nám vylezlo sluníčko,tak se holky mohly povalovat na zahrádce na dece.Také jsme navštívili syna s rodinkou,tak jsme se dostali mimo Prahu na velkou zahradu kde se holky proběhly protože třešňovka u Markéty i Ladronka už začínají být "okoukané".Oslavoval se Josef a probíhalo každoroční Vláčkování,tak byly buliny stále obklopeny nejrůznějšími dobrotami a samozřejmě neustále ochutnávaly.
 
27.2. - 14.3 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 14 březen 2023

Nenudíme se. Skoro každý den přijde někdo z rodiny na návštěvu,pomuchlá buliny,vezmeme je na proběhnutí. Opět jsme byli s Iris v Čelákovicích za profi výcvikářem, mladá se byla proběhnout s kamarády na Ladronce,s rodinou a vnoučaty chodíme do třešňovky,byla nás navštívit teta Ráďa,majitelka Chelsey  a velká milovnice zvířátek.....S lepším počasím bude akcí ještě více.

 

 
19.2. - 26.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 únor 2023

Počasí se mění ze dne na den...Když je hezky,jdeme s bulinama do třešňovky,když je sníh,stačí jim zahrada. Měli jsme v poslední době několik návštěv,holky se nenudí. Ještě pár týdnů a začneme zase chalupařit,stále je na co se těšit.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 577