Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
26.9. - 9.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 09 říjen 2022

Stále chalupaříme! Počasí se zlepšilo,přijela vnoučata,potkali jsme na cestách pejsky ze sousedství,houbařili jsme /houby rostly/,byli jsme na oříškách...Ještě snad 14 dní než se navrátíme domů a bude po legraci.

 

 
13.9. - 25.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 25 září 2022

Buliny jsou s paničkou na chalupě,občas přijede z Prahy i páníček. Vše je dobré až na bídné počasí.Vyjma pár hezkých dnů je neustále sychravo,několikrát jsme na procházce hodně zmokli,padaly i kroupy. Byli jsme si i zasoutěžit na Klubové výstavě v Choceradech kde jsme se setkali se známými tvářemi - tradičně přijela Chelsea alias Šklíba,Genesis,Cherry a Chocolate,přijel Iggy a za nás Líza a Iris.Pohár za 3.místo si zaslouženě odvezla Chelsea,Lízinka a Genesis na poháry nedosáhli.Naše zástupce jsme měli i na Rekord Bull srazu v Praze,ukázal se Genesis,Fran a panička Šklíby - bez buliny neb ta je doma,hárá. Děkujeme děvčata!

 

 
29.8. - 12.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 11 září 2022

Dalších 14 dní si bulinky s paničkou užívaly na chalupě lesů a luk,proběhlo i koupání. Iris se seznámila se spoustou pejsků,na chalupu se nastěhovalo několik slepic, tak probíhalo seznamování i s nimi.Několikrát jsme si zahoubařili,houbiček bylo opravdu hodně i když s buličími pomocnicemi je to o nervy.Navštívilo nás několik přátel,bylo veselo. Přišly ovšem i velmi špatné zprávy - naše řady opustili Frajer Luke a Dandy......Čeká nás několik dní v Praze,poté se ještě holky nastěhují na pár týdnů na venkov.

 

 

 
15.8. - 28.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 28 srpen 2022

Konečně nám začaly prázdniny,i když ty letošní budou kratší než obvykle. Bulinky se proběhaly po  loukách,byli jsme poznávat s Iris les a vodu.V rybníku nás překvapila, skočila do  vody a plavala jako drak,nadšená bez nejmenší známky strachu - dlouho jsme nic podobného neviděli. Na chalupě se střídaly návštěvy,naše mladá bulinka se seznámila se všemi rodinnými příslušníky i sousedy,poznala také mnoho pejsků z okolí. Navíc se dostavila i Angee a Bára,takže nám po zahradě běhalo 5 fen. Show bude ještě pár týdnů pokračovat,přáli bychom si jen trochu lepší počasí,méně dešťů.

 

 
30.7. - 14.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 14 srpen 2022

Za posledních 14 dní se toho u nás odehrálo tolik,že bychom potřebovali k ruce zápisník...Bylo to velice náročné období v našem životě.Konečně odešla všechna štěňátka do nových domovů,ale po třech dnech se k nám vrátil Iggy pro kterého jsme dalších 10 dní hledali novou rodinu.Ve věku 13,5 roku umřela naše veliká oblíbenkyně Bonnie,hvězda internetu. Dostala mrtvičku a ač to bylo rychlé a bezbolestné,zanechalo to v mnoha lidech veliký smutek. Z našich "Béček" jsou tedy naživu už jen 4 odchovanci.Stali jsme se oficiálně majiteli Iris a tak máme po delší době opět tři bulinky,ale je to opravdu naposledy. Iris je hodná fenka,ale máma Helča ji považuje za hračku a už jí dvakrát ublížila /skočila jí na nohu/ že jsme skončili na rentgenu. Bude to chvíli trvat než se to doma srovná a bude opět třeba nemalého úsilí...Až se to porovná doma,dostaneme se snad i na chalupu dříve než napadne sníh.Děkujeme všem návštěvníkům našich webových stránek,alespoň víme že je nemáme úplně zbytečně !

 http://www.littlebull.cz/images//web14822.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 560