Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
3.9. - 13.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 13 září 2018

Bulinky si na chalupě užívají klidu a pohody.Občas se vyskytne drobný problém - třeba průjem když sežerou něco na poli - ale se vším se vypořádáme.

Nyní se připravujeme na setkání Little Bullů na Klubové výstavě v Choceradech tuto sobotu.Zatím nás bude 8: Bonnie.Bibi,Dee Dee,Genesis,Goofy,Guinevra,Hanny a Hellen.Ještě se ovšem někteří páníčkové vůbec nevyjádřili,takže to nemusí být konečné číslo.

 

 
19.8. - 2.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 02 září 2018

Po odchodu Haničky do nového domova jsme dlouho řešili,porovnávali,zvažovali a diskutovali o tom co bude s Helenkou. Stala se z toho pro nás událost roku - Helenku si necháme doma Smile Bude to stát mnoho sil hlavně paničku,ale snad ještě chvíli vydržíme fungovat a ustojíme to fyzicky i psychicky mít zase v bytě tři buliny. Zatím jsou všechny s paničkou na chalupě kde je slušné počasí,prostor a klid,ale zanedlouho bude následovat návrat do Prahy a Helča bude koukat....

 

 
7.8. - 19.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 19 srpen 2018

Za posledních 14 dní se pár novinek událo.BAER testy sluchu bulíčat dopadly výborně,obě holky jsou plně slyšící. Pěkně nám vyrostly,zmohutněly,začaly hezky kousat. Velmi jim chutná,nic co se dá sežrat neodmítnou.Jsou veselé,hravé,čistotné,v pohodě. 18.srpna se odstěhovala do nového domova Hanička. Bude se mít skvěle,páníčka známe mnoho let,má ještě bulíka Butche z naší Chs.takže Hanka bude bydlet v domečku s ním. Věříme že Haničku uvidíme na výstavách a budeme stále v kontaktu. Helenka zatím zůstává doma - jednak proto aby máma Líza nebyla smutná že naráz zůstala bez štěňátek,jednak proto že nás dosud žádný zájemce nepřesvědčil že právě on je ten pravý budoucí páníček a jednak proto že stále nevíme jestli Helenka nezůstane s námi napořád.Celkově jsme ale velmi spokojeni s tím jak to všechno dobře dopadlo a holky jsou nadále s paničkou na chalupě,počasí je skvělé.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc00189.jpg

 
Prázdniny,6.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 06 srpen 2018

Nevíme jak vy,ale my se máme dobře.Sice je ukrutné vedro,ale lepší než zima a záplavy jak jsme kdysi také měli možnost poznat při odchovu štěňat. Bája většinou  odpočívá v naší posteli, Líza ve psí posteli. Hanka a Helenka ve své bedně která zabírá 2/3 kuchyně takže musíme obědvat venku protože k jídelnímu stolu pro 6 osob se vejde jen jedna židle. Malé bulinky se mají k světu,zápasí spolu,běhají,tahají boty,prasečí uši a stále vysávají mámu Lízu. Dnes jim je 6 týdnů.

Ve středu dopoledne nás čeká cesta do Prahy na BAER test,čipování a očkování,pro mimina premiéra kdy opustí své rodiště.Věříme že vše dobře dopadne a odpoledne budeme i s dobrým výsledkem zpět na chaloupce.

 

 
20.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 20 červenec 2018

Bulinky se mají nejlépe.Velké i malé.Lebedí si na chalupě s paničkou,počasí je skvělé,vše je v nejlepším pořádku.Hanka a Helenka stále žijí z mateřského mlíčka kterého je dostatek a je to na nich znát - je jim 25 dní a váží 2900 a 2600g. Jsou to medvídci,zatím neškodní Smile Včera už byly poprvé venku s mámou Lízou i babičkou Bájou.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2020.7..jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 448