Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Máme miminka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 26 červen 2018

Narodily se nám dvě fenky - Hanička a Helenka Smile  Porod proběhl císařským řezem protože holky byly dost velké a nechtěli jsme riskovat problémy s klasickým porodem.Byla to pro nás premiéra,ale vše dobře dopadlo,obě mimina i maminka Líza jsou v nejlepším pořádku. Lízinka tak na operačním sále netradičně oslavila své 5. narozeniny,ale my tu oslavu doženeme později. Stalo se nám tedy již podruhé že ve stejný den se nám narodila štěňata - 25.6. tedy mají narozeniny obě fenky z vrhu "H" a 5.narozeniny oslavili naši odchovanci z vrhu "E" kterým tímto přejeme vše nejlepší a pevné zdraví do dalších roků Smile Lízinku jsme při zákroku rovnou nechali vykastrovat aby ji nestihly v pokročilejším věku žádné problémy a tak nám doma zůstaly dvě babičky.Žádná další miminka tedy u nás hnedtak nebudou a kdoví jestli ještě někdy v daleké budoucnosti budeme mít sílu a elán se do odchovů pouštět. Naše CHs přispěla do světa bulteriérů 50 štěňátky a to si myslíme je slušný výkon se kterým jsme v našich začátcích nepočítali ani ve snu Smile

 http://www.littlebull.cz/images//web%2026.6..jpg

 
28.5. - 10.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 10 červen 2018

Naše bulinky si užívají předčasného léta na chalupě. Počasí je vynikající,koupeme se,chodíme do lesů kde zatím nic neroste ale zase je tam liduprázdno,výletničíme.

 http://www.littlebull.cz/images//web%20106.jpg

 
18.5. - 27.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 27 květen 2018

Buliny se dovolenkují s rodinou na chalupě,počasí nám přeje.Už bylo několikrát koupání a z Báji se stala plavkyně - kouzlo plavání objevila sice pozdě,ale přece.Líza se spokojí s namočením nožek.Schází zde vždy neúnavná Cindy která nás nenechala chvíli v klidu - najednou toho klidu je až moc.

Lízátka z vrhu "G" dnes oslavila své první narozeniny! Všichni se mají dobře a jsou spokojení.Děkujeme páníčkům za jejich péči!

 http://www.littlebull.cz/images//xlb.jpg

 
8.5. - 17.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 17 květen 2018

Byli jsme se podívat na Klubové výstavě v Choceradech kde jsme se setkali s Bibi,Fran a Goofym za což velmi děkujeme jejich páníčkům! Mysleli jsme že účast "našich" bude větší,nebyla - tak snad příště...

Naše buliny jsou v pohodě na prázdninách na chalupě s paničkou,sem tam se objeví i páníček když není v práci,synové,vnoučata a vůbec celá rodina.Na 3 týdny tu máme i synovu králici Burizonu což Líza těžce nese zatímco Báje je králík volný.Samozřejmě nechybí ani kocour Nártoun takže zvířectva zde máme dostatek.Počasí je zatím solidní až na poslední dva dny,ale byli jsme se už i koupat v rybníku.

 

 
26.4. - 7.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 07 květen 2018

Na chalupě je bulinám dobře,počasí přeje. Poslední týden strávily ve společnosti našich vnoučat což se jim moc líbilo. My se těšíme na setkání s odchovanci v sobotu 12.5. na klubové výstavě v Choceradech!

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 442