Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Mimina PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 27 duben 2022

Tak tedy největší letošní novinku máme právě potvrzenou - budou štěňátka. Hellčata  II, našli nám jich dnes 7. Už se na ně moc těšíme a konáme veškeré přípravy na jejich příchod který bude začátkem června. :-)

 

 

 
29.3. - 22.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 22 duben 2022

No... delší dobu jsme se neozvali,protože se nic nedělo. Už se ale situace o dost vylepšila a novinky jsou. Řešili jsme s našimi odchovanci Klubovou výstavu v Choceradech která se bude konat v sobotu 14.května a kam nás dorazí asi nejvíce v historii - soutěžit bude hned 6 našich závodníků a nejméně tři Littlebullové přijedou fandit takže setkání by to mělo být velkolepé. Také jsme se konečně pohnuli z Prahy a buliny odvezli na chalupu aby se proběhaly po loukách a načíhly do lesů dokud ještě nějaké jsou.Na koupání to ještě zdaleka nebylo,ale holky měly radost a o to šlo. Největší novinku ovšem budeme mít za 5 dní a hned jí sem dáme - alespoň uvidíme,kolik máme na webovkách návštěvníků Smile

 

 
14.3. - 28.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 28 březen 2022

Udělalo se nám venku hezky,tak jsme buliny občas i vyvezli na výlet,ale čas chalupaření ještě nenastal. Klabaté holky se spokojí s málem,stačí jim povalování na zahradě pokud je slunečno. Plány  do budoucna ale máme velkolepé,kdo počká,ten se dočká Smile

 

 
1.3. - 13.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 13 březen 2022

Konečně se venku udělalo pěkně,sněhy roztály a vysvitlo slunce - začneme pomalu jezdit na výlety. Zatím jsme navštívili naše mládí a jejich fenku Angee takže si buliny užily. Brzy už začnou nejrůznější "akce" pokud zbydou peníze na benzin.

 

 
14.2. - 28.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 28 únor 2022

U  nás se nic závažného nestalo,žijeme poměrně v klidu. Občas zavítají vnoučata,občas nějaká návštěva která holky donutí k pohybu. Jinak trávíme čas na zahrádce pokud to počasí umožní.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 560