Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
9.9. - 15.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 14 září 2017

Na chalupě nám poslední dny počasí nepřeje.Fouká vítr,mrholí nebo prší,slunce je vidět minimálně.Když se musí už denně topit v kamnech,není to to pravé ořechové.Buliny se spokojí s krátkou procházkou po okolí,koupání ale už odzvonilo.Dobrou zprávou je že konečně dorazily Průkazy původu pro naše Lízátka,v nejbližších dnech je budeme rozesílat majitelům.Naši úspěšnou odchovankyni Evelyn čeká každým dnem porod,držíme palce aby to dobře dopadlo jako loňský rok,budeme ve spojení a budeme informovat :-)

 

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02956.jpg

 
1.9. - 8.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 08 září 2017

Jsme stále na dovolené ale páníček si občas odskočí do Prahy do práce..Je tu babí léto,není už zrovna na koupání ale na vycházky do lesů a houbaření je ideálně i když houbaření se třema bulinama není zrovna pohoda Smile Všude se motají,co nerozšlapou,to ukopnou a neustále je člověk musí hlídat aby nezmizely do lesů za zvěří.Přesto se houbičky našly v dostatečném množství i kvalitě. Večer už trochu zatopíme aby se děvčatům dobře spinkalo a mohly nabrat sílu do nového dne. Zatím se nám nepřihodila žádná nehoda,vše funguje.Příští týden nás čeká očkování,jinak zatím nebylo veterináře třeba - musíme zaťukat......Bohužel se nedostaneme na Klubovou výstavu tuto sobotu v Choceradech /páníček je v práci /,ale snad se tam objeví někteří naši zástupci alespoń jako diváci.Snad nám to vyjde příště.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02574.jpg

 
30.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 30 srpen 2017

Tak,jsme na letošní "dovolené".Počkali jsme si na konec prázdnin až budou lesy a louky prosté lidí a zatím si užíváme.Trochu nám pobyt venku kazí místní zemědělci svými postřiky okolních polí, much tady máme jako v prasečáku. Alespoň počasí je zatím velice slušné,bylo i koupání,byly houby. Další dny se ovšem má prudce ochladit a má pršet,pršet,pršet....Tak uvidíme,stejně se s tím nedá už nic dělat.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc01931.jpg

 
6.8. - 15.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 15 srpen 2017

Buliny mají prázdniny na chalupě. Je horko,jsou líné chodit na procházky,ale my také.Navíc měla Líza něco s nožkou /kulhala/ a Cindy měla kašel z koupání.Už je vše dobré,čeká se jen na návrat páníčka z práce a zase se výletničit a koupat bude. Pro nové majitele Little Bullů máme zprávu že Průkazy původu ještě stále nedorazily,náš odhad v délce čekání byl zřejmě správný.Jak se objeví,dáme vědět.Dobrá zpráva naopak je,že Evelyn,sestra Lízy bude mít mimina,březost je potvrzena! Máme velkou radost,gratulujeme a o průběhu budeme informovat i zde na našem webu Smile

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02698.jpg

 
6.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 06 srpen 2017

Tak jsme se po mnoha týdnech podívali zase s bulinama na chalupu,do přírody,vykoupat v rybníčku,proběhnout.Počasí parádní,holky si užily.Byli jsme navštívit malou Grace v novém domově /máme to kousek /a s Cindy a Bájou jsme navštívili veterinární ordinaci v Pacově - čištění zubů.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 437