Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Poděkování PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 24 říjen 2017

Děkujeme mnohokrát návštěvníkům našich webových stránek za návštěvu! V současné době Facebooku,Twitteru a dalších sociálních sítí je pro nás čest být díky Vám na krásné 197 pozici z tolika podobných "pejskařských" webových stránek. Děkujeme Vám!

 http://www.littlebull.cz/images//top%20list.jpg

 
2.10. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 10 říjen 2017

Letošní pobyt bulin na chalupě se pomalu blíží ke konci. Holky před sebou mají posledních 5 dní. Snad vyjde předpověď a o víkendu se dočkáme ještě pěkného počasí - zatím ale poprchává nebo prší,fouká a je zima. Víceméně tedy sedíme /buliny leží/ v teple u kamen.Líza začala hárat což je dobré že si to odbyde ještě na chalupě - doma v Praze by se za ní zase stahovali psi kteří zde nejsou Smile Kvalitní houby nerostou,rybník nám bagrují,čas se pomalu naplnil....

 http://www.littlebull.cz/images//1010.jpg

 
23.9. - 1.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 01 říjen 2017

Poslední dny na chalupě byly ve znamení slunce a klidu,počasí nám přálo,denně se konaly vycházky do lesů a na houby které byly úspěšné. Buliny jsou zdravé a spokojené,nic jim neschází.Ovšem nastal čas odjezdu domů,pracovní povinnosti,návštěva lékařů a jiné nešvary. Máme ale v plánu také návštěvu malých Evilátek což ty nešvary zase vyrovná.Rádi se opět pomuchláme s buličími miminky a pozdravíme staré známé Smile

Nemohli jsme se účastnit Bullrekordu v Praze na Pankráci,ale rekord byl vysoce překonán i bez naší účasti a měli jsme tam i několik našich zástupců - Ebby,Fran a Huberta.Páníčkům moc děkujeme!

 http://www.littlebull.cz/images//dsc04119.jpg

 
15.9. - 22.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 21 září 2017

Holky klabaté jsou na chalupě s paničkou,občas dorazí i páníček - když není v práci.Počasí se uklidnilo,alespoń přestalo pršet.Houby rostou ale buliny houbaření přestává bavit,zvláště když se chodí na stejná místa.Ještě se budeme snažit nějakou dobu na chaloupce pobývat,je to lepší než v Praze kde se navíc staví a po celém domě je hluk a prach.....Majitelům Lízátek jsme konečně odeslali Průkazy původu na které jsme čekali 2 měsíce,jsme rádi že je to vyřešené ke spokojenosti všech. Evilátka /mimina naší odchovankyně Evelyn/ se mají výborně a pěkně přibývají na váze i na kráse,až ještě povyrostou pojedeme je navštívit.

 http://www.littlebull.cz/images//x219.jpg

 
15.9. Narodila se Evilátka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 15 září 2017

Dnes se naší úspěšné odchovankyni Evelyn narodilo 6 bulíčátek - 2 kluci a 4 děvčata Smile Moc gratulujeme!

Více se dozvíte na:  http://hyenkaart.wixsite.com/littlehyena

 

 http://www.littlebull.cz/images//evil%C3%A1tka.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 442