Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
8.7. - 18.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 18 červenec 2017

Máme za sebou 10 náročných dní,ale už je dobře.Zůstala nám tady už jen tři mimina a to už se dá zvládat.Měli jsme u nás MVDr.Pacltovou která provedla očkování,čipování a BAER test na sluch - bulíčata to zvládla na jedničku,nikdo moc neřval,neškubal sebou a ani po zákrocích nebyl nikdo nesvůj - všichni řádili jakoby se nic nestalo.Všichni jsou plně slyšící,takže chovatelka si konečně oddychla protože člověk dopředu nikdy neví....Máma Líza už se odstěhovala do bytu,přijde se na děti podívat jen párkrát během dne.Děti už jí koušou do cecíků protože mlíčko se přestává pomalu tvořit takže vše je jak má být.První odjeli do nových domovů Goofy,Gretta,Gloria a Gaya,v pátek nás opustí Grace a Guinevra,pejsáček Genesis zde zůstane do pondělí osamocen.Asi k němu nastěhujeme mámu,nebo půjde bydlet s námi o patro výš aby nebyl sám a nenudil se.Pak se zase začneme naplno věnovat těm našim velkým kozám a někam je vyvezeme Smile  Na fotce je naposledy kompletní sestava Lízátek 2017

 http://www.littlebull.cz/images//x187.jpg

 
8.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 08 červenec 2017

U nás na základně je pěkný frmol,je to honička.Mimina už jsou spíše dorostenci,málo času prospí a hodně času řádí venku na zahradě.Naštěstí nám zatím kromě jediného dne přeje počasí,je slunečno,teploučko. Konečně našel uplatnění vylepšený plot obehnaný ještě plastovým pletivem proti úniku bulíčat do sousedních zahrad,teď už by to bez něho nešlo a museli bychom najmout někoho na přelejzání plotů a donášku utečenců na původní místo.Bulíčata váží od 3,2 kg do 4,2 kg /včerejší data /,všichni jsou v pohodě a všichni už mají své páníčky kteří u nás byli i několikrát na návštěvě.Za tři dny nás čeká návštěva paní doktorky Pacltové která je přijede očipovat,očkovat a udělat BAER test sluchu.Potom dáme zase vědět jak jsme dopadli.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc00455.jpg

 
25.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 25 červen 2017

Dnes slaví své 4.narozeniny Bájata z vrhu  "E". Přejeme všem vše nejlepší a pevné zdraví do dalších roků!

 http://www.littlebull.cz/images//1906-2.jpg

 
20.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 20 červen 2017

Buličí mimina rostou a těžknou,dnes se budou naposledy vážit protože zítra už se do váhy nevejdou. Rostou jim zuby a drápy. Drápky stříháme aby mámu Lízu při kojení nerozsápaly. Zrušili jsme jejich dočasné obydlí - porodní bednu a přebývají na 3x větším prostoru v ohrádce kde mohou běhat dle libosti a svádět boje.Mají již tradičně větší obytnou plochu než my,včera už byla poprvé venku na zahradě.Počasí nám přeje,budeme na zahradě častěji a mimina se naučí chodit na záchod do travičky.Skoro všechna Lízátka už jsou zadaná.Na seznamovačce už byla i babička Bája,v nejbližší době přijde i prababička Cindy.Ty mají obě teď těžké časy.všichni běhají kolem omladiny a na staré nezbývá moc času.Slibujeme ale že jim to bude za měsíc vynahrazeno.Fotky našich nejmenších pravidelně přidáváme do naší FOTOGALERIE pod názvem Štěňata vrh "G".

 

 
10.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 10 červen 2017

Štěňátkům se už rozlepují očka,začínají koukat na svět. Vytvořili jsme zde na webu novou Fotogalerii kde pod názvem Štěňata vrh "G" 2017 můžete prohlížet aktuální fotky které budeme pravidelně přidávat do chvíle než půjdou mimina do svých nových domovů.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc06811.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 431