Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
15.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 15 červenec 2022

Čekali jsme na dnešní den delší dobu abychom mohli konečně potvrdit že všechna mimina už mají své páníčky. Isabell se bude stěhovat do Dlouhé Lomnice ke Karlovým Varům,Indy pojede do Brna,Ivet do Liberce a Iggy bude bydlet kousek od nás v Praze,říkal páníček že je to 5 stanic autobusem.Že doma zůstává Iris je už asi všeobecně známo - nebylo by fér mámě Helence nenechat žádné dítě když jsme to všem našim předešlým maminkám umožnili.Bulata pěkně rostou,jsou čistotná,samostatná,pohodová.Je to náš nejklidnější odchov - nikdo nemá žádné šrámy ani kousance,milují povalování na dece a nejrůznější hračky.Baví je přetahování s uzlíkem s mámou a běhání s vnoučaty.Pěkně papají,chutná jim vše včetně granulí.Měli jsme zase během posledních dnů pár návštěv a nějaké ještě máme před sebou.Alespoň se nenudíme Smile Máme před sebou necelé dva týdny abychom si ještě naposledy v životě miminek užili.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2015722.jpg

 
5.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 05 červenec 2022

Tak,naše  miminka budou slavit 5 týdnů života. Už se dostavilo několik návštěv aby se nenudila, občas je zde opravdu veselo. Stále máme volné oba pejsky,Indyho a Iggyho........

 

 
27.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 27 červen 2022

Brzy oslavíme 4 týdny života. Bulátka chodí ven do trávy na záchod,už žerou mleté masíčko a pijou vodu z misky.Jsou velmi šikovná.Stále máme nezadané dva pejsky a dvě fenky. Jejich fotky pravidelně přidáváme do naší Fotogalerie.

 http://www.littlebull.cz/images//web%20%C5%A1t%C4%9B%C5%88%C3%A1tka.jpg

 
25.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 červen 2022

Dnes oslavily obě naše bulinky narozeniny. Přejeme pevné zdraví všem "Éčkám" a oběma "Háčkám"!

 http://www.littlebull.cz/images//narozeniny.jpg

 
22.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 22 červen 2022

Dnes mají štěňátka přesně tři týdny od narození,takže byla první kaše. Velice jim chutnala,nic nezbylo a dokonce byla napoprvé šikovná a moc kaši nerozpatlala po okolí. Zadaná je stále jen Isabell,ostatní čekají na svoji novou rodinu. Fotky štěňat aktuálně doplňujeme zde v naší Fotogalerii.

 http://www.littlebull.cz/images//web22622.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 571