Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Č.Budějovice 24.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 24 říjen 2009
Zatímco se Bája připravuje na výstavu do Letňan,kde bude závodit také Bibi a Buff,Butch má již výstavu za sebou.Byl s páníčkem dnes v Budějovicích kde získal ocenění VN 1 a obdiv pana rozhodčího. Posíláme VELIKOU gratulaci!!!
 
Světový vítěz PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 09 říjen 2009

9.10.

Tatínek našich odchovanců Jensi Pajar se dnes stal na Světové výstavě psů v Bratislavě Světovým vítězem.Ještě jednou tedy od nás veliká gratulace!!!

 
Příprava na výstavu v Letňanech PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 27 září 2009
Poměrně solidní umístění Báji na výstavě v Kletečné nás motivovalo přihlásit se také na Mezinárodní výstavu do Letňan kam jsme původně chtěli jít jen jako diváci a fandit Bibince a Buffíkovi. Rozhodčí snad v té době již bude moci posoudit Báje zuby,což v Kletečné nebylo možné jelikož jich polovinu neměla.Věříme opět v hojnou účast dalších Littlebullů,závodit bude slečna Bibi a za chlapce Buffík,oba poprvé.Fandit přijedou Buster a Ballou,možná se též účastní tatík Jensi Pajar a jestli by nám pomohl jeden ze synů,mohla by se na své potomky přijít podívat i mamka Cindy.Možná to tentokrát vyjde i Berrýskovi a zajde se s páníčkem podívat. Dnes se nám ozval i Butch,nebude tentokrát soutěžit (jede soutěžit do Budějovic),ale fandit přijede. Od dalších Littlebullů zatím nemáme zaručené informace,ale možné je leccos,tak uvidíme!
 
Klubová výstava Kletečná PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 12 září 2009

12.9.

Dnes jsme byli s Bájou na první výstavě,naši odchovanci právě dovršili věku přesně 4.měsíců,tedy první možný termín kdy mohli být přihlášeni.Vzhledem k tomu byli na výstavě nejmladší.Umístili se moc pěkně -Baja VN3,Bonnie VN,Butch VN4.Na výstavu přijela také Bibinka,zatím jako divačka.Ze setkání jsme měli obrovskou radost a dlouho na to budeme vzpomínat! Baja se předvedla jako profesionálka.Celý den se moc vydařil a již nyní se těšíme na další setkání!

 
Příprava na výstavu PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 08 září 2009

8.9.2009

Přípravy na výstavu v Kletečné pomalu vrcholí.Baja se učí výstavní postoj a běhání dokola s paničkou.Běhání se jí moc nezdá,neví proč by měla kroužit bezcílně dokola...Vzrostla jen spotřeba piškotů. Snad se tedy na výstavě bude opičit po ostatních běhajících. Nejvíce se ale všichni těšíme na setkání s dalšími Littlebully.Báje přijede bratr Butch a setřičky Bonnie a Bibinka.Možná překvapí i Berry s páníčkem.Také jsme byli u veterináře doplnit zásobu Frontline, klíšťat je více než na jaře.Při té příležitosti byla Baja zvážena. S výkonem 14,5 kg v necelých 4 měsících jsme spokojeni i když je nám již nyní jasné že kvalit maminky Cindy Baja nikdy nedosáhne.

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Následující > Konec >>

Výsledky 406 - 414 z 438