Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Bibinka má paničku PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 11 červenec 2009

11.7.

Tak naše milá Bibinka se konečně dočkala - přijela si pro ni se svými rodiči nová panička. Je to další z rodin milujících a vlastnících všemožnou zvířenu, opravdoví milovníci zvířátek u kterých se mají pejskové jako v ráji. Všichni jsou nadmíru spokojeni a tak to má být. Bibince i její paničce přejeme aby se spolu měly co nejlépe a aby jim to vydrželo co nejdéle! Jsme velice rádi,že se celý vrh ocitl v rukou šikovných,hodných a sympatických lidí,je to pro chovatele ta největší odměna za vykonanou práci.

 
Zůstali jsme jen tři PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 08 červenec 2009

8.7.09

Tak jsme zůstali s mámou jen tři.Bája,Bibi a Buster.Buster odcestuje 14.7. až se vrátí noví majitelé z cest...Srandy je zatím  spousta,jen Cindy se občas zdá,že je štěňat podezřele málo a chodí koukat do ohrádky zda tam ještě nějaké není. Stále kojí,i přesto že štěňata jsou už skoro stejně velká jako máma....Počasí se trochu vylepšilo,slunce a sucha je více než minulé dny,takže zvířena může řádit na zahradě čímž se unaví lépe než doma a dá pak alespoň na čas paničce chvíli oddechu.Bibi stále čeká na pána (nebo paní ),už se někdo i ozval,ale jak se rychle ozval,tak to rychle zapomněl.Bibi to ale vůbec nevadí.

 
Buldové se stěhují PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 03 červenec 2009
Tak se nám již buldové stěhují....Polovina mimin je už s novýma páníčkama,daleko od nás. Nejdále cestovala Bonnie, asi 350 km.Všichni noví majitelé jsou výborní lidé,takže jsme až tolik smutní nebyli, přišlo nám to jako kdybychom dávali bulíky do vlastní rodiny.Brzy odcestuje také Ballou a poté Buster. Bibinka je ještě zatím stále bez páníčka,ale vypadá že jí to moc nevadí.Je to spokojené zvířátko stále plné dobré nálady a velký kašpar  kterého nelze unavit.
 
Bibinka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 26 červen 2009

26.6.

Bibinka je volná! Naší milé bulince Bibince se udělala pupeční kýla, včera po konzultaci se známymi chovateli a veterinářem podstoupila operaci. Operace je to nenáročná a rychlá, za tři hodinky po ní již Bibi vesele skotačila jako by se nic nedělo.Je to nejsrandovnější pejsek z našeho vrhu,všichni jí říkají Tanečnice Bibi protože strašně legračně běhá a skotačí.Je to hromádka legrace,která potřebuje kolem sebe lidi kteří také milují legrácky.Ne tedy morouse jako měl být její budoucí pán pro kterého byla pupeční kýla velký problém a Bibi se zřekl.Jsme zase chytřejší,zkušenější a dáme si pozor aby Bibi přišla do správných rukou a byla šťastná i v budoucnu tak jako je nyní s náma.

 
Čipování PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 24 červen 2009

23.6.

Dnes bulátka absolvovala čipování a vakcinaci.Vše šlo jako po másle,bolest nikdo necítil jak už bývá u bulíků zvykem.Nejvíce času zabralo vypisování dokladů. Pan doktor se tradičně podivoval nad velikostí maminky i mimin,ostatně jako každý kdo je viděl poprvé.I bobíky už mají jako "velcí".Běhají jako maratónci,koušou jako krokodýli, v jejich dosahu vše padne.Tím hůře,že díky počasí se vše odehrává doma,vypadá podle toho domácnost.Pro milovníky pořádku nic moc.Dvoje kamna stále topí,všude kolem šňůry s vypraným povlečením.Bez automatické pračky by to nešlo,snad ještě vydrží.Přitom by stačilo tak málo - slunečné počasí...Další naše odchovankyně - Ballou - má již své webové stránky,bude se jmenovat Ebi. Adresa je http://ebi-littlebull.webnode.cz/ 

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 Následující > Konec >>

Výsledky 406 - 414 z 427