Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
21.4. - 16.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 16 květen 2017

Poslední tři týdny byly vcelku plodné na nejrůznější události které byly vesměs  kladné a radostné. Bája oslavila své 8.narozeniny a slavilo se i u ostatních "béček".Všech 8 našich odchovanců z vrhu B se těší dobrému zdraví a přejeme jim i jejich majitelům vše nejlepší do dalších společných roků! Hned další den po svých narozeninách se Bája a Bibi zůčastnily Klubové výstavy v Choceradech.Soutěžily ve třídě veteránů a získaly krásná ocenění - Bibi V2 a Bája V3.Ve třídě otevřené hájila naše barvy tradičně Evelyn a vybojovala krásné ocenění V2 resCAC! Gratulujeme a děkujeme páníčkům! Naše Líza statečně přibírá na váze ( 6,5 kg) a občas je už v jejím bříšku vidět pohyb Smile Chutná jí a ráda odpočívá. Nehoníme ji ani na chalupě kam jsme se vydali s bulinama po delší době na týdenní rekreaci. Bude to na dlouhý čas náš poslední "odpočinkový" týden,čekají nás štěňátka a práce.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2016.5..jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Budou štěňátka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 21 duben 2017

Tak máme potvrzenou březost Lízy Smile byli jsme u pana doktora Lázničky který má výborné vybavení a viděli jsme je i my. Mimina by se měla narodit kolem 28.5.,vše potřebné již máme připraveno a další bude na Líze.O novinkách budeme informovat Smile

 http://www.littlebull.cz/images//na%20web.jpg

 
19.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 20 duben 2017

19.4. oslavili naši nejmladší odchovanci své 1.narozeniny Smile Přejeme jim mnoho radosti a pevné zdravíčko do dalších let,páníčkům děkujeme že o ně s láskou pečují!

 

 
11.3. - 3.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 03 duben 2017
Poslední tři týdny byly docela hektické - páníček začal pracovat v novém zaměstnání,Bája byla na kastraci,auta v servisu....Vše dobře dopadlo a mohli jsme konečně letos poprvé odcestovat na pár dní na chalupu. Počasí bylo úžasné,všude klid,pohoda,bez lidí,zkrátka skvost
 
14.2. - 10.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 10 březen 2017

Hybernujeme doma,čekáme na jaro,teplo,cestování a chalupaření.Báju čeká příští týden kastrace,poté několik dnů odpočinku a dále už nebude snad nic bránit našim aktivitám.Moc se těšíme do lesů a na louky.

 http://www.littlebull.cz/images//fb28.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 431