Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
20.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 20 červen 2017

Buličí mimina rostou a těžknou,dnes se budou naposledy vážit protože zítra už se do váhy nevejdou. Rostou jim zuby a drápy. Drápky stříháme aby mámu Lízu při kojení nerozsápaly. Zrušili jsme jejich dočasné obydlí - porodní bednu a přebývají na 3x větším prostoru v ohrádce kde mohou běhat dle libosti a svádět boje.Mají již tradičně větší obytnou plochu než my,včera už byla poprvé venku na zahradě.Počasí nám přeje,budeme na zahradě častěji a mimina se naučí chodit na záchod do travičky.Skoro všechna Lízátka už jsou zadaná.Na seznamovačce už byla i babička Bája,v nejbližší době přijde i prababička Cindy.Ty mají obě teď těžké časy.všichni běhají kolem omladiny a na staré nezbývá moc času.Slibujeme ale že jim to bude za měsíc vynahrazeno.Fotky našich nejmenších pravidelně přidáváme do naší FOTOGALERIE pod názvem Štěňata vrh "G".

 

 
10.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 10 červen 2017

Štěňátkům se už rozlepují očka,začínají koukat na svět. Vytvořili jsme zde na webu novou Fotogalerii kde pod názvem Štěňata vrh "G" 2017 můžete prohlížet aktuální fotky které budeme pravidelně přidávat do chvíle než půjdou mimina do svých nových domovů.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc06811.jpg

 
8.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 08 červen 2017

Uběhlo nám od narození štěňátek zase pár dní,tak hlásíme novinky. Všichni se mají výborně,mají nejlepší možnou péči 24 hodin denně. Největší valibuk - Genesis- váží už 1100 g,brzy dosáhne váhy dospělé čivavy Smile Lízinka vyrábí mléko jako mlékárna,je stále se štěňaty v porodní bedně která jim pomalu přestává velikostí stačit,takže budeme zvětšovat prostor. V nejbližších hodinách čekáme že se začnou otevírat očka prvním bulíčatům,ostatně už se snaží o první krůčky tak je třeba aby na cestu viděli Smile Panička už jim ostříhala drápky aby mámu při kojení moc neškrábali,takže je vše v pohodě.

 

 
Mimina rostou PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 01 červen 2017

Miminkům je 5 dní a jsme z nich nadšeni.Pěkně rostou,těžknou a jsou plná elánu.Už se těšíme až začnou řádit v trávě Smile Líza se o ně dokonale stará a ulehčuje nám práci,je skvělá!

 http://www.littlebull.cz/images//web%20mimi.jpg

 
Naše štěňata PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 28 květen 2017
http://www.littlebull.cz/images//miminka%20%E2%80%93%20kopie.jpg
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 437