Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
29.11. - 18.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 18 prosinec 2021

Za tři týdny se toho u nás událo dost. Buliny se pár dní radovaly ze sněhu,ochutnávaly paničce Vánoční cukroví,příležitostně obložené chlebíčky i jiné pochutiny. Fotily se s vnučkou která měla jako domácí úkol do školy přinést fotku se zvířecími mazlíčky. Také jsme oslavili první narozeniny našich odchovanců z vrhu "CH",přijela k nám na návštěvu paní Jarmilka /majitelka Dee Dee /,my jsme byli  naopak na návštěvě u Sandry kde jsme si pohráli a Evelýnkou a její vnučkou Aru...Jako i v jiných rodinách u nás vrcholí přípravy na Vánoce které již pomalu klepou na dveře. Ty letošní budou bez štěňátek,takže snad i trochu v klidu. 

 

 
12.11. - 28.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 28 listopad 2021

Jsme doma,venku sněží,buliny jsou schoulené ve své /dříve naší/ posteli a spokojené. Za posledních 14 dní se toho mnoho neudálo,zato jsme měli obrovskou oslavu - zakladatelka naší chovatelské stanice oslavila s celou rodinou významné životní jubileum a dostala m.j. krásný obraz všech našich bulinek. Tak máme poprvé všechny holky pohromadě na jednom místě. Zleva Chocolate,Amy,Amálka,Cindy,Bája,Líza a Helča.

 

 
28.10. - 11.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 11 listopad 2021

Chalupaření pro nás letos už skončilo. Buliny se ještě naposledy podívaly do zbytků lesů,proběhly se s Bárou a Angee,chalupu jsme zazimovali a odcestovali do Prahy. Tady to tak "akční" nebude,nejbližší akce bude oslava narozenin paničky na které se sejde celá rodina a to bude asi pro holky největší vzrůšo během nejbližších 14 dní.Ale je co jíst,je kde odpočívat a je teplo.

 

 
11.10. - 27.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 27 říjen 2021

Máme tady nefalšovaný podzim jak je i patrné z první fotografie. Holkám se ve spadaném listí moc líbilo,především jak to šustí když v něm běhají. Poslední víkend na chalupě prožili také se synovcovou vlčicí Bárou,takže se nám zvětšila smečka na procházky. Po několika dnech strávených doma se už zase chystají na chalupu,tentokrát se synem a vnoučaty takže radosti si užijí dostatečně.

 

 
27.9. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 10 říjen 2021

Jsme na 14 dní na chalupě,na poslední letošní dovolené. Holky buličí měly o víkendu psí návštěvu /Báru a Angie /,ale vystačí si i samy. Houby nerostou,tak je v lesích klid a nikomu se nemusíme vyhýbat. Už je ale zima,hlavně večer,v noci už mrzne. Blíží se konec chalupaření a radovánek. Ještě čekáme jednu návštěvu a budeme se pomaličku pakovat. Líza měla týden kašel,ale už je dobře.Helča je bez problémů.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 560