Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
30.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 30 duben 2016

Poté co nás dnes opustila poslední narozená a nejmenší fenečka z vrhu která prohrála svůj boj s osudem představujeme náš vrh "F":

 http://www.littlebull.cz/images//web%20lb4.jpg

 
28.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 28 duben 2016

Hlásíme se z porodnice! Druhý den po porodu vzdala svůj boj o osud maličká bílá holčička,tak nás zůstalo 5 - tři holky a dva kluci. Lízinka má málo mlíčka takže dokrmujeme,mimina rostou a mají se k světu - jsou to malí dráčci.Mamina se o drobotinu vzorně stará a ulehčuje nám práci které je i tak dostatek.Velice nám pomáhá rodina a přátelé kterým moc děkujeme a až bude trochu času,veřejně jim vzdáme hold! Také se snad konečně o víkendu dostaneme k fotografování aby byla "Lízátka" vidět Smile

 http://www.littlebull.cz/images//wx.jpg

 
19.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 20 duben 2016

Dnes v noci se narodila štěňata naší Elizabeth zvané Líza,takže zkrátka "Lízátka". Laughing  Narodily se 4 holčičky a 2 chlapci a všichni jsme moc rádi že to máme za sebou. Z Lízy se stala maminka tak už nemáme doma žádnou "slečnu".Máma je ale dobrá,drobotinu opečovává stejně s láskou jako její máma Bája i babička Cindy takže je vše v nejlepším pořádku a nezbývá než popřát miminkům pevné zdraví a dlouhý život!

 http://www.littlebull.cz/images//l%C3%ADz%C3%A1tka.jpg

 
18.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 18 duben 2016

Lízinka nám už "praská ve švech",má to doslova "za pár". Nechce jíst /ani maso/ Takže budeme nové Littlebully očekávat v řádech hodin Smile

 

 
5.3. - 5.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 05 duben 2016

Poslední měsíc byl poměrně hektický,ale naše buliny měly klid, spoustu těch lidských starostí nevnímaly a žijí si svým psím životem v klidu většinou zavrtané do peřin a očekávající teplé dny,cestování a vycházky do přírody. Byli jsme na návštěvě u Evelyn a jejích mimin - opravdu se povedla! Jsou krásná ,hodná a je s nimi spousta legrace - už se těšíme na ty naše! Lízinka zvětšila objem,vypadá jako kynutý knedlík,nechce chodit na procházky a netuší co se to s ní děje - ještě musí vydržet 14 dní,poté se ukáže jaká pro nás bude mít překvapení v bříšku :-)

5.4. oslavila 9.narozeniny naše prababička Cindy ! Je stále plná síly i když náznaky stáří se občas objeví,ale na prababičku ještě stále nevypadá . Přejeme hodně zdraví do dalších let !

 http://www.littlebull.cz/images//c%C3%AD%C3%AD%C3%AD%C3%AD%C3%AD%C3%AD.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 418