Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
2.1.2017 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 02 leden 2017

Před Vánoci jsme byli navštívit Bibi a její smečku,moc se nám na návštěvě líbilo a děkujeme! Vánoční svátky i Silvestra jsme přežili bez újmy, vše dobře dopadlo. Buliny jsou v pohodě,nic jim neschází.

Cindy trápí jen hematom v oušku,má ho spadlé - uvidíme jak se to bude vyvíjet,ale odsávání krve nemá cenu - zkušeli jsme 2x bez úspěchu. Konečně napadl i sníh tak si holky zakrosily na Ladronce.

Přejeme všem hodným lidičkám pevné zdraví jim i jejich psím kamarádům v roce 2017!

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02355.jpg

 
Veselé Vánoce! PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 21 prosinec 2016

Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce,mnoho štěstí,zdraví a radosti v roce 2017!

 http://www.littlebull.cz/images//web%20v%C3%A1noce%2016.jpg

 
8.11. - 6.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 06 prosinec 2016

 U nás doma se nic nového neděje.Páníček je stále v práci a když dorazí domů je už venku tma takže žádné fotografování se nekoná. Panička zase nezvládá venčit najednou tři buliny takže děvčata chodí na procházky na etapy. Stejně je v tomto ročním období nejvíce baví povalovat se doma v teple,jen střídají místa aby byla změna.Cindy se udělal hematom v oušku,neklamný znak stáří - uvidíme jak se nám podaří ho vyléčit a zda se ještě někdy ouško postaví.Mrzí nás to,protože Cindy měla uši luxusní. Bája a Líza žádné neduhy nemají,jen věčný hlad. Sledujeme jak se vyvíjí zdravotní stav u Bibinky, zatím se nijak nemění.

 http://www.littlebull.cz/images/web6.12.16.jpg

 
29.10. - 7.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 09 listopad 2016

Naposledy tento rok jsme vyjeli s bulinkama do přírody. Ještě se vyběhaly po loukách nikým nerušené,všichni chalupáři už svá obydlí  "zazimovali",zemědělci mají zaoraná pole a turisté sedí doma v teple.Dny jsou chladné a noci mrazivé,nemá cenu na chalupě jen sedět u kamen. Cindy už dlouhé výlety zmáhají,večer jí bolí záda,Bája nám naopak "omládla", Líza je stále v dobré kondici natěšená co kde najde za dobytčárnu.

Dostali jsme velice smutnou zprávu že Bibi absolvovala amputaci dvou prstů na přední nožce a chemoterapii, zatím ještě nepodložená avšak pravděpodobná diagnóza je osteosarkom.Držíme Bibince palce aby to dopadlo co možná nejlépe,aby neměla bolesti a trápení,jejím vzorným majitelům posíláme hodně sil a poděkování za péči! Jsme z toho velice smutní.......

 http://www.littlebull.cz/images//web%209.11..jpg

 
11.10. - 27.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 26 říjen 2016

Po 14 dnech pobytu v Praze jsme se vydali na chalupu i když předpověď počasí byla nevalná - ale lepší už to asi nebude,blíží se zima,období hybernace. Po tři dny jsme vyráželi na výlety po lesích a loukách aby se ještě před zazimováním našeho letního sídla buliny vyběhaly a užily čerstvého vzduchu a zdá se že se to podařilo.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2027.10..jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 442