Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
28.3. - 11.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 11 duben 2021

Trošku se poslední dobou vylepšilo počasí,tak jsme toho využili a holkám spestřili nudný život. Zavítali jsme do Klášterní zahrady v Břevnově, se synem,jeho přítelkyní a její fenkou Angee jsme výletničili v okolí Noutonic a Okoře,setkali jsme se se Sandrou a jejími bulinami - Evelyn /sestrou Lízinky /a její vnučkou Arú Smile  Celkově se dalo pobývat venku více než poslední měsíce,tak se holky povalovaly častěji na zahradě než doma v peřinách. A za týden nás čeká po dlouhých měsících pobyt na chalupě.

 

 

 
15.3. - 28.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 28 březen 2021

U nás stejně jako i u Vás je to díky vládním opatřením stále stejné. Střídáme vycházky na Ladronku s posezením na zahrádce,podle toho jak nám dovolí počasí. Ale již mají holky slíbenou chalupu - za tři týdny má páníček první dovolenou a to se pojede na chalupu i kdyby se čerti ženili !

 http://www.littlebull.cz/images//web%2028321.jpg

 
28.2. - 14.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 14 březen 2021

Všichni víme jak to nyní chodí - nikam se nesmí,vše je uzavřené. Takže s bulinama neopouštíme Prahu,dokonce ani pražský obvod. Naštěstí zde máme dostatek zeleně,nemusíme nutně jezdit do lesa a tak když počasí dovolí vezmeme holky na Ladronku do třešňovky nebo na louku a ono jim pár hodin venku stačí a spokojeně jdou domů ležet. Uvidíme co bude dál,za měsíc nás čeká první dovolená,tak jí snad nebudeme trávit doma a dostaneme se na chalupu.

 

 
13.2. - 27.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 27 únor 2021

Díky počasí,práci a neustále novým vládním opatřením jsme toho poslední dobou moc nezažili. Několikrát se holky proběhaly ve sněhu,když sníh roztál byly všude bažiny. Šli jsme tedy alespoň na Ladronku mezi pejsky,ale tam bylo tolik lidstva že tam zase delší dobu nepůjdeme. Proto se holky povalují doma,občas jim nudu zpestří nějaká návštěva - jediná naše mimopražská akce byla návštěva řeky Sázavy protože jsme jeli na kontrolu k MVDR.Lázničkovi do Poříčí nad Sázavou. Další týdny taková akce bude problematická díky vládě....

 

 
28.1. - 12.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 12 únor 2021

Posledních 14 dnů se zvířátky bylo náročných. Venku mizerné počasí /zima/,takže venčení probíhalo převážně doma a přicházelo nebývalé množství návštěv jak z řad nových páníčků,tak i známých,přátel,Little Bullů....Zkrátka nesmírná honička.Vše ale dobře dopadlo,naši odchovanci mají výborné páníčky,jsou zdraví,hraví,chytří,šikovní - je na ně samá chvála.A tak jsme po 7,5 týdnech kdy mimina odešla do nových domovů  zůstali ve starém složení a život plyne dál. Všem moc děkujeme za množství darů a dobrot které nám nanosili,děkujeme i za návštěvnost našeho webu, bylo vidět že se lidé zajímali a že tedy má smysl nadále webík udržovat v chodu.

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 560