Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
22.9. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 10 říjen 2016

Tak jsme se po delší pauze dostali s bulinama zase do přírody. V Praze moc zážitků nebylo,jedinou akci v okolí /Bullrekord/ jsme propásli neb jsme stěhovali dřevo na chalupu a jiný termín nebyl možný.Nyní si to buliny vynahradí,pokud nám to počasí dovolí - předpověď je ale nevalná až mizerná.První den pobytu ale vyšel,nepršelo a tak jsme vyrazili na známá místa. Je klid,chalupáři a chataři se již většinou nastěhovali zpátky do svých domovů takže louky a lesy patří nám :-) Bohužel houby vůbec nerostou.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2010.9..jpg

 
11.9. - 21.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 21 září 2016

Buliny pobývaly s paničkou na chalupě,rochnily se v rybníku a chodily na výlety do lesů. Všude bylo liduprázdno,prázdiny skončily a to je pro nás ten pravý čas - klid a pohoda.Počasí bylo výtečné! Už jsme ale zase doma v Praze,každá legrace jednou skončí....

 http://www.littlebull.cz/images//web%2021.9..jpg

 
Klubová výstava Konopiště 10.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 12 září 2016

V sobotu jsme se tentokrát bez pejsků jeli podívat na tradiční Klubovou výstavu na Konopiště.Z našich odchovanců jsme se setkali s Evelyn která nechybí na výstavě téměř nikdy a ukázala nám všechny její potomky a přijeli naši nejmladší - Francine Rose a Frajer Luke. Oba soutěžili a oba byli úspěšní! Jsme moc rádi,gratulujeme a děkujeme páníčkům!

 http://www.littlebull.cz/images//web%2012.9..jpg

 
31.8. - 6.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 06 září 2016

Tak jsme se konečně dostali s bulinama na chalupu,do přírody....Prázdniny skončily,všude je pusto,klid a pohoda,zkrátka ráj pro nás i pro zvířenu.Nerušeně si chodíme na delší výlety i na kratší procházky,sem tam najdeme houbu a pro buliny borůvky a ostružiny. Stále je nemůžeme naučit aby si natrhaly samy,jsou zvyklé na obsluhu,že jim to přineseme až do tlam.....Počasí je velmi slušné,následující dny mají být teplé tak možná bude i koupel v rybníku.Tento týden nás čeká zase po roce očkování.

V sobotu se chystáme na Klubovou výstavu bulíků na Konopiště,budeme fandit našim nejmladším - s určitostí bude soutěžit Fran a Frajer Luke,možná přicestuje i Hubert - to se necháme překvapit :-) Možná potkáme i někoho dalšího a moc se těšíme!

 http://www.littlebull.cz/images//web%206.9..jpg

 
9.8. - 30.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 30 srpen 2016
Další tři týdny jsme pobývali v Praze.Probíhaly práce na renovaci bytu,venku byla vedra tak se bulinám stejně nechtělo pochodovat na výlety a vystačily si s jednou nebo druhou zahradou..Líza hárá a my nestojíme o nápadníky nejrůznějších ras kteří by nás mohli na cestách pronásledovat. Páníček začal pravidelně navštěvovat zubní ordinaci a nějaká dovolená na 14 dní je i kvůli tomu v nedohlednu. Jistě se ale podíváme do lesů na chalupu alespoň na několik dnů a zavítáme na Klubovou výstavu na Konopišti v sobotu 10.9. kde by se měli objevit soutěžící z naší Chs. Zatím víme o Fran a Lukovi /pokud se jeho paničce podaří vyplnit přihlášku v nové úpravě což není vůbec jednoduché/.....

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 437