Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
5.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 05 červen 2016

.Největší událostí minulého týdne byla bezesporu návštěva paní doktorky Pacltové která k nám přijela mimina očkovat,čipovat a udělat BAER test sluchu.Vše dopadlo na výbornou,jsme velice rádi a paní doktorce ještě jednou děkujeme!

Lízátka se mají čile k světu,už se všude vyškrábou,vyjdou do schodů,utíkají skrz ploty do sousedních zahrad,norují a kácejí rostlinstvo.Pěkně koušou,samozřejmě pronásledují kohokoliv s tkaničkama na botách,hlodají dřevo, koberce a prasečí i lidské uši......

Lízu už kojení moc nebaví,ale když omladina projeví zájem,je svolná. Cindy a Bája jsou nyní mimo hlavní dění a už se těšíme až jim budeme moci chvíle samoty a nudy vynahradit na chalupě v lesích.

 http://www.littlebull.cz/images//baer%20test.jpg

 
29.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 29 květen 2016

Lízátkům se čas pobytu v rodišti krátí - za necelých 14 dní se vydají do svých nových domovů....Za týden je čeká Baer test,čipování a očkování,přijede k nám paní doktorka Pacltová.Pěkně koušou,ale patří k těm "klidnějším" miminům která se u nás narodila.Cindy s Bájou čekají že se zase začneme věnovat jim,Líza se nastěhuje opět o patro výše do svého pokoje a po mnoha měsících strávených v Praze se konečně vydáme do přírody než bude zima....Fotografie vrhu "F",tedy  "Lízátek" najdete v naší Fotogalerii.

 http://www.littlebull.cz/images//web%20ne.bmp.jpg

 
22.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 22 květen 2016

Miminka nám rostou,koušou a pěkně běhají.Všichni včetně maminky,babičky a prababičky jsou v pohodě.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2022.5..bmp.jpg

 
14.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 14 květen 2016

Lízátka rostou,papají,pěkně si vykračují,velice škrábou drápkama a již jim začínají růst zoubky.Brzy přejdeme z kašiček a tvarohů na masíčko.Všichni budoucí páníčci je několikrát navštívili a jsou spokojeni.

 http://www.littlebull.cz/images//mimi.jpg

 
Narozeniny PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 12 květen 2016

Dnes slaví 7.narozeniny naše "Béčka",celá parta je stále kompletní a bez větších zdravotních potíží! Děkujeme páníčkům že o ně dobře a s láskou pečují a přejeme všem pevné zdraví do dalších let!

 http://www.littlebull.cz/images//7.let.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 426