Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Budou štěňátka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 21 duben 2017

Tak máme potvrzenou březost Lízy Smile byli jsme u pana doktora Lázničky který má výborné vybavení a viděli jsme je i my. Mimina by se měla narodit kolem 28.5.,vše potřebné již máme připraveno a další bude na Líze.O novinkách budeme informovat Smile

 http://www.littlebull.cz/images//na%20web.jpg

 
19.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 20 duben 2017

19.4. oslavili naši nejmladší odchovanci své 1.narozeniny Smile Přejeme jim mnoho radosti a pevné zdravíčko do dalších let,páníčkům děkujeme že o ně s láskou pečují!

 

 
11.3. - 3.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 03 duben 2017
Poslední tři týdny byly docela hektické - páníček začal pracovat v novém zaměstnání,Bája byla na kastraci,auta v servisu....Vše dobře dopadlo a mohli jsme konečně letos poprvé odcestovat na pár dní na chalupu. Počasí bylo úžasné,všude klid,pohoda,bez lidí,zkrátka skvost
 
14.2. - 10.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 10 březen 2017

Hybernujeme doma,čekáme na jaro,teplo,cestování a chalupaření.Báju čeká příští týden kastrace,poté několik dnů odpočinku a dále už nebude snad nic bránit našim aktivitám.Moc se těšíme do lesů a na louky.

 http://www.littlebull.cz/images//fb28.jpg

 
13.1. - 13.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 13 únor 2017

Máme za sebou další zimní měsíc. Buliny si užívají sněhu,chodíme je  vyběhat na Ladronku do třešňovky,ale vystačí si i na zahradě za domem. Cindy pomalu splaskává hematom v oušku po prasklé žilce,možná že se jí ucho po doléčení postaví.Když ne,nic se neděje,patří to ke znakům stáří a Cindy je už dávno prababičkou. Nechali jsme buliny preventivně vyšetřit,byli jsme na testech UPC.Všechny holky mají výborné výsledky /Cindy 0,1 , Bája 0,06 a Líza 0,04 / takže jsme v klidu. Báju čeká v nejbližších týdnech kastrace,snad to Bája ustojí jako před lety Cindy - špatně snáší narkózu,ale bude v nejlepší péči odborníků na klinice Jaggy.Chceme aby na letní měsíce bylo vše v pohodě a buliny si mohly v klidu užívat ničím nerušený pobyt na chalupě.Minulý rok jsme díky zaměstnání páníčka chalupu šidili tak to snad letos doženeme.

 http://www.littlebull.cz/images//web%C3%ADk.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 448