Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
20.12. rosteme PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 21 prosinec 2020
 
Máme miminka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 18 prosinec 2020

Došlo na největší událost letošního roku alespoň co se naší rodiny týká - Helenka porodila ! Máme dva kluky a čtyři holky,Helča to zvládla na výbornou i když se chová jako slon v porcelánu a je tedy třeba nonstop služby u malých Littlebullů aby nebyli nedopatřením rozšlapáni.Po dvou dnech od narození ale vidíme posun k lepšímu,matka to "vypiluje" k dokonalosti.Malí bulíci jsou pěkní obříci,nejmenší kousek vážil po porodu393 g,ostatní hodně přes 400g.Na Vánoce tedy máme o práci postaráno,ale tuto práci máme moc rádi.

 

 
17.11. - 4.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 04 prosinec 2020

Ano,víme - poslední dobou se u nás nic moc neděje ale za pár týdnů se to vylepší a doufáme že zážitků se štěňaty bude dostatek.Helenka odpočívá,dostává stravu 3x denně a zdárně tloustne. Moc se jí nechce chodit a my jí nechceme unavovat. Líze povalování nevadí také takže je vše v pořádku.Buliny otestovaly první letošní sníh,pobavily se s vnoučaty a čekají na Vánoční překvapení stejně jako my. Zatím jsme vytvořili oplocený venkovní výběh na zahradě a vyrobili zbrusu nové bydliště pro miminka - porodní bednu. Helča se pomalu bude učit v ní přebývat,ještě nemá zkušenosti jako máma Líza - ale panička s páníčkem jí budou nablízku,zkrátka se na nezbytný čas nastěhujeme s radostí o patro níže.

 

 
Očekáváme miminka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 16 listopad 2020

Máme potvrzeno že se před Vánoci narodí Helence miminka pracovně nazvaná "Helčátka" Smile Termín porodu bude 18 - 19 prosince, takže Vánoce u nás budou velice netradiční. Za luxusní reklamu děkujeme Sandře Králové!

 

 
16.11.2020 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 16 listopad 2020
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 560