Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
13.9. - 26.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 září 2021

Tak jsme se po výstavě týden povalovali doma a na víkend jsme zase vyrazili chalupařit. Ještě pár dní slibovali "rosničky" slušné počasí,tak toho musíme využít. Páníček má ještě pár dní dovolené které si nechal na začátek října a potom už to bude  s ježděním do přírody všelijaké,maximálně na víkend než přijde skutečná zima. Máme to venku moc rádi,ale musí být koupání,houby a jiné plody,teplo.Když už z toho není nic,je naopak lépe doma u plynových kamen.Bulinám je jedno jestli leží na posteli v Praze,nebo na chalupě - hlavně aby bylo teplíčko a pohoda.

 

 
12.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 12 září 2021

Naše největší letošní akce je úspěšně za námi. Počasí nám přálo,sešla se nás slušná parta,všem bylo dobře.Soutěžili Evelyn,Elizabeth,Goofy,Hellen a Chelsea,všichni dostali Výbornou,Chelsea VN. Pohár pro naše barvy získala Evelyn /V4/.Všem zůčastněným ještě jednou děkujeme za účast a pošleme tradiční obrázek ze setkání  Smile Více fotek z akce najdete zde: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=josef.kamis&set=a.4452381654829229  

 

 
25.8. - 8.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 08 září 2021

Pokračujeme v cestování - po týdnu stráveném doma jsme další týden pro změnu na chalupě. Počasí je výborné,ještě se lze koupat v přírodě,občas rostou houby,po prázdninách patří louky a lesy nám. Holky buličí strávili několik dní s kámoškou Angee,cestovaly do lesů a na pískovny,chytaly myši a pilně se s paničkou připravují na Klubovou výstavu která se koná v Berouně tuto sobotu. Uvidíme,kolik se nás na výstavě setká, je to největší letošní akce.

 

 
S.O.S. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 26 srpen 2021

Z pozice chovatele hledáme nový domov a milující páníčky pro našeho odchovance Čamlího. Pejsek má samozřejmě PP,je čipovaný,očkovaný,má BAER test /oboustranně slyšící/. Je mu 8,5 měsíce takže má ještě štěněcí věk a je schopen se adaptovat v novém prostředí.Vzhledem k vrozené kosmetické vadě /chybějící srst na hlavě,krku a bříšku/ NENÍ vhodný do chovu. Ideálně by byl vhodný do rodiny kde není žádný další pes. Více informací a kontakt na majitele podáme POUZE vážným zájemcům emailovou zprávou na adrese  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

 

 

 
6.8. - 24.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 24 srpen 2021

Bulinky jsou i s většinou rodiny na chalupě. Jsou zde vnoučata,mají novou kamarádku slepici která je chodí pozorovat k plotu i psího kamaráda od sousedů. Počasí se zhoršilo ale ještě není všem dnům konec.Jediný nehezký zážitek měly holky při návštěvě veteriny kam jsme je přivezli na pravidelné očkování.

Na Klubové výstavě v Berouně která se koná za 14 dní se nás sejde asi 10 ,takže slušný počet. A to se ještě spousta majitelů vůbec nevyjádřila,tak uvidíme.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 582