Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
29.10. - 7.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 09 listopad 2016

Naposledy tento rok jsme vyjeli s bulinkama do přírody. Ještě se vyběhaly po loukách nikým nerušené,všichni chalupáři už svá obydlí  "zazimovali",zemědělci mají zaoraná pole a turisté sedí doma v teple.Dny jsou chladné a noci mrazivé,nemá cenu na chalupě jen sedět u kamen. Cindy už dlouhé výlety zmáhají,večer jí bolí záda,Bája nám naopak "omládla", Líza je stále v dobré kondici natěšená co kde najde za dobytčárnu.

Dostali jsme velice smutnou zprávu že Bibi absolvovala amputaci dvou prstů na přední nožce a chemoterapii, zatím ještě nepodložená avšak pravděpodobná diagnóza je osteosarkom.Držíme Bibince palce aby to dopadlo co možná nejlépe,aby neměla bolesti a trápení,jejím vzorným majitelům posíláme hodně sil a poděkování za péči! Jsme z toho velice smutní.......

 http://www.littlebull.cz/images//web%209.11..jpg

 
11.10. - 27.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 26 říjen 2016

Po 14 dnech pobytu v Praze jsme se vydali na chalupu i když předpověď počasí byla nevalná - ale lepší už to asi nebude,blíží se zima,období hybernace. Po tři dny jsme vyráželi na výlety po lesích a loukách aby se ještě před zazimováním našeho letního sídla buliny vyběhaly a užily čerstvého vzduchu a zdá se že se to podařilo.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2027.10..jpg

 
22.9. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 10 říjen 2016

Tak jsme se po delší pauze dostali s bulinama zase do přírody. V Praze moc zážitků nebylo,jedinou akci v okolí /Bullrekord/ jsme propásli neb jsme stěhovali dřevo na chalupu a jiný termín nebyl možný.Nyní si to buliny vynahradí,pokud nám to počasí dovolí - předpověď je ale nevalná až mizerná.První den pobytu ale vyšel,nepršelo a tak jsme vyrazili na známá místa. Je klid,chalupáři a chataři se již většinou nastěhovali zpátky do svých domovů takže louky a lesy patří nám :-) Bohužel houby vůbec nerostou.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2010.9..jpg

 
11.9. - 21.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 21 září 2016

Buliny pobývaly s paničkou na chalupě,rochnily se v rybníku a chodily na výlety do lesů. Všude bylo liduprázdno,prázdiny skončily a to je pro nás ten pravý čas - klid a pohoda.Počasí bylo výtečné! Už jsme ale zase doma v Praze,každá legrace jednou skončí....

 http://www.littlebull.cz/images//web%2021.9..jpg

 
Klubová výstava Konopiště 10.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 12 září 2016

V sobotu jsme se tentokrát bez pejsků jeli podívat na tradiční Klubovou výstavu na Konopiště.Z našich odchovanců jsme se setkali s Evelyn která nechybí na výstavě téměř nikdy a ukázala nám všechny její potomky a přijeli naši nejmladší - Francine Rose a Frajer Luke. Oba soutěžili a oba byli úspěšní! Jsme moc rádi,gratulujeme a děkujeme páníčkům!

 http://www.littlebull.cz/images//web%2012.9..jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 448