Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Budou štěňátka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 19 březen 2016

Kolem 20.dubna očekáváme vrh "F" ze spojení Elizabeth Little Bull x El Cid Joe´s Star. Oba jsou plně zdravotně testovaní. Elizabeth je třetí testovaná generace a El Cid čtvrtá.Lízinka už začíná nabírat a kulatit se. Smile Tak nám držte palce , ať všechno proběhne bez problémů.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2018.3..jpg

 
14.2. - 6.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 06 březen 2016

Kromě narození našich vnoučátek ze kterého máme velikou radost se u nás nic neděje.Ve volných chvílích po práci rekonstruujeme pozvolna byt,22 roků s bulíky vykonalo své a museli jsme začít konat Smile Buliny se mají dobře,jen Cindy si minulý týden hnula se zády,ale již je v pořádku.Zdá se,že častěji jsme nemocní my dvounožci než naši pejskové...Venku je chladno a mokro takže občas vyrazíme na bahnocross,jinak se buliny povalují doma a sledují jak my pracujeme.

 http://www.littlebull.cz/images//web%205.3..jpg

 
2.3.2016 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 06 březen 2016

2.3.se narodila mimina naší odchovankyni Evelyn :-) Byli jsme u toho a jsme moc rádi,páníčkům to ze srdce přejeme a bulíčatům přejeme do života jen to nejlepší! Narodilo se 5 pejsků a 1 fenka :-)  Líza se stala tetou,Bája už je babičkou delší dobu stejně jako Cindy prababičkou.Veškeré info naleznete zde:

 http://hyenkaart.wix.com/littlehyena

 

 http://www.littlebull.cz/images//mim%C4%8Da.jpg

 
25.1. - 13.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 13 únor 2016

Poslední dobou se u nás doma nic mimořádného neděje,buliny relaxují,chodí na lehké procházky,odpočívají v teple domova. Máme ale novinku a to že naše odchovankyně Evelyn zabřezla a budou tedy buličí miminka.Líza bude tetou a my z toho máme obrovskou radost,delší dobu se totiž nikde v našem okolí "neurodilo".S naší Lízou máme také určité plány,ale ještě je čas. O novinkách budeme rádi a včas informovat :-)

 http://www.littlebull.cz/images//web%2013.2..jpg

 
7.1. - 24.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 24 leden 2016

Doma je klid,pohoda a teplo. Vždy když se někde hledá ztracený bulík,trpíme za něho když pozorujeme jak se těm našim nechce do mrazu z teplého domova a procházku omezují jen na nejnutnější dobu, Tak přes pracovní týden naše buliny fungují jen na krátké venčení,jen v sobotu nebo v neděli uděláme větší procházku s fotografováním a nějakou tou hrou.Ony to pak ale doženou v období jara a léta na chalupě.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2024.1..jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 431