Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
První odčervení PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 05 květen 2016

Včera mimina absolvovala první odčervení.Žádné nadšení se nekonalo,po mlíčku na které jsou zvyklá jim to připadalo hnusné a asi i bylo - ale nedá se nic dělat,předpis je předpis.

 http://www.littlebull.cz/images//od%C4%8Derven%C3%AD.jpg

 
30.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 30 duben 2016

Poté co nás dnes opustila poslední narozená a nejmenší fenečka z vrhu která prohrála svůj boj s osudem představujeme náš vrh "F":

 http://www.littlebull.cz/images//web%20lb4.jpg

 
28.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 28 duben 2016

Hlásíme se z porodnice! Druhý den po porodu vzdala svůj boj o osud maličká bílá holčička,tak nás zůstalo 5 - tři holky a dva kluci. Lízinka má málo mlíčka takže dokrmujeme,mimina rostou a mají se k světu - jsou to malí dráčci.Mamina se o drobotinu vzorně stará a ulehčuje nám práci které je i tak dostatek.Velice nám pomáhá rodina a přátelé kterým moc děkujeme a až bude trochu času,veřejně jim vzdáme hold! Také se snad konečně o víkendu dostaneme k fotografování aby byla "Lízátka" vidět Smile

 http://www.littlebull.cz/images//wx.jpg

 
19.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 20 duben 2016

Dnes v noci se narodila štěňata naší Elizabeth zvané Líza,takže zkrátka "Lízátka". Laughing  Narodily se 4 holčičky a 2 chlapci a všichni jsme moc rádi že to máme za sebou. Z Lízy se stala maminka tak už nemáme doma žádnou "slečnu".Máma je ale dobrá,drobotinu opečovává stejně s láskou jako její máma Bája i babička Cindy takže je vše v nejlepším pořádku a nezbývá než popřát miminkům pevné zdraví a dlouhý život!

 http://www.littlebull.cz/images//l%C3%ADz%C3%A1tka.jpg

 
18.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 18 duben 2016

Lízinka nám už "praská ve švech",má to doslova "za pár". Nechce jíst /ani maso/ Takže budeme nové Littlebully očekávat v řádech hodin Smile

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 437