Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
19.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 20 duben 2016

Dnes v noci se narodila štěňata naší Elizabeth zvané Líza,takže zkrátka "Lízátka". Laughing  Narodily se 4 holčičky a 2 chlapci a všichni jsme moc rádi že to máme za sebou. Z Lízy se stala maminka tak už nemáme doma žádnou "slečnu".Máma je ale dobrá,drobotinu opečovává stejně s láskou jako její máma Bája i babička Cindy takže je vše v nejlepším pořádku a nezbývá než popřát miminkům pevné zdraví a dlouhý život!

 http://www.littlebull.cz/images//l%C3%ADz%C3%A1tka.jpg

 
18.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 18 duben 2016

Lízinka nám už "praská ve švech",má to doslova "za pár". Nechce jíst /ani maso/ Takže budeme nové Littlebully očekávat v řádech hodin Smile

 

 
5.3. - 5.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 05 duben 2016

Poslední měsíc byl poměrně hektický,ale naše buliny měly klid, spoustu těch lidských starostí nevnímaly a žijí si svým psím životem v klidu většinou zavrtané do peřin a očekávající teplé dny,cestování a vycházky do přírody. Byli jsme na návštěvě u Evelyn a jejích mimin - opravdu se povedla! Jsou krásná ,hodná a je s nimi spousta legrace - už se těšíme na ty naše! Lízinka zvětšila objem,vypadá jako kynutý knedlík,nechce chodit na procházky a netuší co se to s ní děje - ještě musí vydržet 14 dní,poté se ukáže jaká pro nás bude mít překvapení v bříšku :-)

5.4. oslavila 9.narozeniny naše prababička Cindy ! Je stále plná síly i když náznaky stáří se občas objeví,ale na prababičku ještě stále nevypadá . Přejeme hodně zdraví do dalších let !

 http://www.littlebull.cz/images//c%C3%AD%C3%AD%C3%AD%C3%AD%C3%AD%C3%AD.jpg

 
Budou štěňátka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 19 březen 2016

Kolem 20.dubna očekáváme vrh "F" ze spojení Elizabeth Little Bull x El Cid Joe´s Star. Oba jsou plně zdravotně testovaní. Elizabeth je třetí testovaná generace a El Cid čtvrtá.Lízinka už začíná nabírat a kulatit se. Smile Tak nám držte palce , ať všechno proběhne bez problémů.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2018.3..jpg

 
14.2. - 6.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 06 březen 2016

Kromě narození našich vnoučátek ze kterého máme velikou radost se u nás nic neděje.Ve volných chvílích po práci rekonstruujeme pozvolna byt,22 roků s bulíky vykonalo své a museli jsme začít konat Smile Buliny se mají dobře,jen Cindy si minulý týden hnula se zády,ale již je v pořádku.Zdá se,že častěji jsme nemocní my dvounožci než naši pejskové...Venku je chladno a mokro takže občas vyrazíme na bahnocross,jinak se buliny povalují doma a sledují jak my pracujeme.

 http://www.littlebull.cz/images//web%205.3..jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 434