Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
10.9. - 25.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 25 září 2020

Po pobytu v přírodě nás čekaly úkoly doma. Největší událostí bylo setkání našich odchovanců na Klubové výstavě v Choceradech 19.9. Díky okolnostem s "viry" to byla letos zřejmě jediná možnost kde se setkat. Soutěžili Goofy a Helča,Helenku tentokrát vystavoval náš starší synek. Podpořit nás přijely Bonnie a Corry. Účast jsme očekávali trochu větší,ale asi se lidé bojí...Helence jsme na výstavě nechali udělat test patelly což už byla poslední záležitost  abychom mohli zažádat o Certifikát zdraví který už je pomalu na cestě k nám Smile

Všem,kteří do Chocerad dorazili ještě jednou děkujeme! V Praze našim holkám nic nechybí,za dobrého počasí pobývají na zahradě plné švestek nebo se povalují doma. Helču jsme vzali na vydovádění na Ladronku s minibulkou Kájou ,ale Kája již dospěla a o hru nejeví moc zájem,spíš by chtěla zápasit -  tak se poohlídneme po nějakých klidnějších kamarádech.

 

 
21.8. - 9.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 09 září 2020

Tři poslední týdny byly dobré. Týden na chalupě s vnoučaty,týden doma v Praze - většinou na zahradě na švestkách - a zase týden na chalupě. Koupání,opalování,běhání po lesích,odpočinek,krásné počasí. Zatím....Začíná už ale pomalu žloutnout listí na stromech,voda v rybníku je studená,občas musíme zatopit v kamnech. Dovolená začíná být u konce. Máme před sebou Klubovou výstavu v Choceradech (19.9.) která snad proběhne a kde se opět sejdeme s našimi odchovanci a jejich páníčky,doufám že alespoň v podobném počtu jako předchozí roky!

 

 
2.8. - 20.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 20 srpen 2020

Kromě bolavé nožky paní Lízy díky níž jsme museli navštívit rentgen na veterinární klinice v Táboře kde ovšem neshledali žádnou "závadu" nám poslední dny vycházejí. Je pěkné,teplé počasí takže většinu času trávíme u vody.Buliny nejsou žádné velké plavčice,namočí se po bříško a z vody zmizí takže nemáme nervy že by se třeba mohly topit - to opravdu nehrozí.Daleko více času  tráví na břehu na suché dece. Houby kupodivu vůbec nerostou,takže po lesích neběhají řvoucí houbaři,nikoho na cestách nepotkáváme a je klid.Poslední dny holkám přijela vnoučata a vzájemně se vyřádí. Zatím tedy pohodaSmile

 

 
15.7. - 1.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 01 srpen 2020

Týden v Praze,týden na chalupě - tak u nás probíhalo poslední období. Všude to má něco do sebe,ale když je opravdu teplo,je lépe v přírodě u vody. Bulinám se v horku nechce chodit,o nás nemluvě. V Praze si holky pohrály s vnoučátky,na venkově jsme se pohybovali především v okolí vody.Prázdniny jsou v plném proudu,všude jsou dovolenkáři a u vody nejvíc,takže hledáme místa kde je lidí co nejméně abychom měli klid.

 

 
26.6. - 14.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 14 červenec 2020

Během posledních týdnů jsme si odskočili na několik dnů do Prahy za prací,ale většinou jsme na prázdninách v přírodě. Za bulinama přijela vnoučátka,takže se nenudily,i počasí docela přálo. Bylo koupání,bylo houbaření,byly výlety. Byli jsme hledat raky,byli jsme se podívat na úzkorozchodné železnici na vláčky,byli jsme na borůvkách,byla spousta zážitků s dětmi.Zkrátka to bylo všechno dobré a snad ještě i bude.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 560