| Venčení s Corry |
| Napsal Jana Kamišová | |
| Neděle, 13 únor 2011 | |
| V sobotu proběhlo v Praze - Radlicích společné venčení s Corry. Dopolední akci jsme ani předem neavizovali neboť počasí bylo vrtkavé a do poslední chvíle se netušilo zda proběhne či ne. Nakonec to dobře dopadlo a dvě hodiny společného běhání holky pěkně znavily. |