| 20.10. - 2.11. |
| Napsal Jana Kamišová | |
| Neděle, 02 listopad 2025 | |
|
Po bezmála 7 měsících jsme se rozloučili s chalupařením a navrátili se do Prahy přezimovat. Myslím že jsme všichni měli spoustu zážitků,bulinky byly spokojené a doufáme že i nadále budou. V Praze se vidíme častěji s naší mládeží,jsou před námi přípravy na Vánoce což znamená pro holky hojnost dobrot všude kolem,zvláště se těší na výrobu Vánočního cukroví |