Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Klubová výstava Kletečná PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 12 září 2009

12.9.

Dnes jsme byli s Bájou na první výstavě,naši odchovanci právě dovršili věku přesně 4.měsíců,tedy první možný termín kdy mohli být přihlášeni.Vzhledem k tomu byli na výstavě nejmladší.Umístili se moc pěkně -Baja VN3,Bonnie VN,Butch VN4.Na výstavu přijela také Bibinka,zatím jako divačka.Ze setkání jsme měli obrovskou radost a dlouho na to budeme vzpomínat! Baja se předvedla jako profesionálka.Celý den se moc vydařil a již nyní se těšíme na další setkání!

 
Příprava na výstavu PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 08 září 2009

8.9.2009

Přípravy na výstavu v Kletečné pomalu vrcholí.Baja se učí výstavní postoj a běhání dokola s paničkou.Běhání se jí moc nezdá,neví proč by měla kroužit bezcílně dokola...Vzrostla jen spotřeba piškotů. Snad se tedy na výstavě bude opičit po ostatních běhajících. Nejvíce se ale všichni těšíme na setkání s dalšími Littlebully.Báje přijede bratr Butch a setřičky Bonnie a Bibinka.Možná překvapí i Berry s páníčkem.Také jsme byli u veterináře doplnit zásobu Frontline, klíšťat je více než na jaře.Při té příležitosti byla Baja zvážena. S výkonem 14,5 kg v necelých 4 měsících jsme spokojeni i když je nám již nyní jasné že kvalit maminky Cindy Baja nikdy nedosáhne.

 
Novinky PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 21 srpen 2009

21.8.09

Novinek je celá řada. Báje se postavilo ucho a druhé se jí postaví během několika dní také.Vepřové nožičky,kolena,uši a pravidelné masáže udělaly své a úspěch se dostavil. Zato jí ale vypadala spousta zubů,takže má tlamu jako kapr.Dostala k výročí 21.srpna pěkné červené kšírky a ten samý den se naučila plavat v rybníku.Bája bude přihlášena na klubovou výstavu ABT v Kletečné,v den konání výstavy dovrší přesně věku 4.měsíců. Účast přislíbil i bratr Butch a snad dorazí i sestřičky Bibinka a Bonnie.

 
Butch na návštěvě PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 02 srpen 2009
Dnes k nám přijel na návštěvu Butch s páníčkem a jeho rodinou. Z Butche roste krasavec a je to moc šikovný kluk. S Bájou řádili i přes nesnesitelné vedro. Do jejich řádění se zapojila i máma Cindy. Asi má teď v hlavičce trochu zmatek. Najednou tu byla zase dvě štěňata. Pro dnešek mají holky dost,Bája se po návštěvě pořádně najedla a spí jak pařez.
 
Průkazy původu PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 29 červenec 2009
Průkazy původu dnes  konečně dorazily,pošta je o mnoho rychlejší než pracovníci Českomoravské Kynologické jednoty kteří to včera konečně poslali.Takže zítra splníme daný slib a posíláme novým majitelům!
 
<< Začátek < Předchozí 61 62 63 64 65 66 Následující > Konec >>

Výsledky 559 - 567 z 588