Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
4.6. - 19.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 19 červen 2024

Zdánlivě se u nás nic nedělo,ale opak je pravdou. Na chalupě probíhala rekonstrukce kuchyně,vše bylo vzhůru nohama. Na vycházky jsme se moc nedostali,ukončení prací v nejkratší možné době bylo prioritní. A tak jsme byli jen párkrát v lese. Příští týdny budou lepší. Začínají růst houby,začne koupání v rybníku. Konečně nám posekali louky ve kterých už psy nebylo ani vidět jak byla tráva vysoká.A začíná i teplo,přijedou vnoučata,zážitky budou.

 

 
8.6.2024 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 08 červen 2024

Včera odešla za Duhový most po dlouhé nemoci naše odchovankyně Corry...Moc děkujeme páníčkovi za vše co pro ni udělal,za to že jsme se poměrně často vídali - naposledy před necelým měsícem na Klubové výstavě v Choceradech. Spi sladce holčičko...

 

 
18.5. - 3.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 03 červen 2024

Jsme stále na chalupě,páníček měl dokonce týden dovolené.Střídají se tady synové,vnoučata,bulice jsou spokojené že mají stále společnost.Chodíme do lesa,už jsme našli i nějaké houby a už také nějaké houby děvčata rozšlapaly. Na koupání to ještě není,počasí je různé ale často deštivé. Oslavili jsme s Iris 2.narozeniny vrhu "I" ,poblahopřáli jsme také našim odchovancům z vrhu "G" kteří oslavili 7.narozeniny. Utíká to...Čekají nás bytové úpravy,bude tady rušno.

 

 
2.5. - 17.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 17 květen 2024

Na týden jsme se navrátili do Prahy kvůli pracovním záležitostem a především kvůli Klubové výstavě v Choceradech která se konala v sobotu 11.5. Účast našich byla už tradičně nevalná,nesoutěžil nikdo a na etapy se nás tam sešlo 5. Corry,Fran,Chelsea,Hellen a Iris.Moc rádi jsme viděli Corry která je naší druhou nejstarší odchovankyní,je to už opravdová bullbabička. Bylo vidět,že si to užívá.Byl to krásný den,pohodové počasí a pohodová nálada - škoda jen že se nás nesešlo více ale lepší už to asi nebude.... Další den už jsme zase vyrazili zpátky na chalupu do lesů a na louky. 

 

 
19.4. - 1.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 01 květen 2024

Prvních 10 dní dovolené nebylo nic moc.Neuvěřitelná zima,každou chvíli déšť a vítr. Poslední dny se ale počasí hodně vylepšilo,za holkama přijela vnoučata a tak se nenudily. Ještě s paničkou budou  chalupařit týden a na další týden se přestěhujeme do Prahy - čeká nás práce a návštěva Klubové výstavy bulíků v Choceradech v sobotu 11.5. Uvidíme ovšem jaký bude zájem za strany majitelů našich odchovanců o setkání - jestli se tam sejdeme zase dva jako minulý rok,ještě naší účast zvážíme. A po výstavě zase zpět na chalupu,dokud nejsou lesy plné lidí.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 588