Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
4.10. - 17.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 17 říjen 2019

Poslední dny pendlujeme mezi Prahou a venkovem.Zatím ještě patří víkendy chalupě,ale přes týden jsme doma.Bája a Líza jsou spokojené kdekoliv kde je postel a jídlo takže o ně ani nejde - ale Helče chybí každodenní běhání,hrabání děr na louce,zkrátka v Praze není kde jí unavit.Ale zvyká si také,je to šikovná holka. Nyní po pobytu doma čeká holky cesta na chalupu kde pobudou 5 dní,poté zase bude následovat cesta domů.Na víkend ale přijedou vnoučátka takže nuda nebude.

 

 
24.9. - 3.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 03 říjen 2019

Čas chalupaření se pomalu naplnil,ostatně i počasí nás nabádá se pomalu vypravit zpět domů. Bude nás čekat spousta práce a doplnění finančních zásob které byly po dobu pobytu v přírodě vyčerpány. Pro buliny to znamená konec běhání po loukách a v lesích i když Bája a Líza to doma přes zimu v peřinách rády přečkají. Horší pořízení bude s nejmladší Helčou která alespoň 2 hodinky denně běhání potřebuje,jinak je nesnesitelná. Snad pomohou psí kamarádi v Praze se kterými upustí přebytečnou energii.Na chalupu se ještě několikrát vypravíme,ale pouze na víkend - celotýdenním pobytům již odzvonilo.

 

 
15.9. - 23.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 23 září 2019

Bezesporu největší naší letošní bullakcí byla Klubová výstava v Choceradech 21.9. kde jsme uskutečnili setkání našich odchovanců a částečně i vystavovali. Na setkání se dostavili Bája,Bibi,Bonnie,Corry,Francine Rose,Goofy,Hanna a Hellen. Vystavovala se Hellen /V/,Bája /V2/ a Goofy /V4/,výsledky tedy úžasné. Goofy a Hellen ještě prošli úspěšně svodem. Mnohokrát děkujeme všem kteří na dostaveníčko přijeli, počasí bylo krásné a vládla pohoda a výtečná nálada. Děkujeme!

Naše kozičky ještě pobudou pár dní s paničkou na chalupě,počasí je příjemné a buliny se mají skvěle.

 

 
28.8. - 14.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 14 září 2019

Bulinkám se pobyt na prázdninách krátí - máme před sebou poslední celý týden. Přichládá,už je večer nutné zatopit v kamnech a především se navrátit do pracovního procesu doma. Do rybníka už nechodí ani naše otužilá Bája ale je zde klid a pohoda,holky si pobíhají po loukách i v lese,chytají myši na polích.

V sobotu se chystáme do Chocerad,na největší letošní setkání našich odchovanců. Účast zatím přislíbili Bája,Bonnie,Corry,Fran,Genesis,Goofy,Guinevra,Hanna a Hellen,jistě dorazí i Bibi a Dee Dee..Někteří další majitelé se ještě nevyjádřili,třeba někdo překvapí /třeba Evelyn/ Smile

 

 
19.8. - 27.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 27 srpen 2019

Dětem budou za pár dní končit prázdniny, my klidu v přírodě který po prázdninách nastane využijeme k posledním dvěma týdnům rekreace s bulinkama na chalupě. Máme velikou radost že Báje se jizva po odstranění tukové boule na břiše perfektně zahojila a Bája může fungovat bez omezení. Náležitě toho využívá Helča která Báju neustále provokuje ke hrám a prohání ji protože mámě Líze zbytečné pobíhání nic neříká a chodí si svým klidným tempem.

Chtěli bychom poděkovat všem návštěvníkům našeho skromného webu za jejich návštěvu minulý týden,vytvořili jste náš rekord v návštěvnosti za celých 11 roků Smile

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 457