Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
24.11. - 3.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 03 prosinec 2019

Tak jsme doma,holky se aklimatizovaly výborně. S Bájou jsme byli u očního specialisty na klinice Jaggy aby se jí podívali na ta její očka. Není to nejlepší,ale ani nejhorší. Bája vyfasovala troje kapky,3 x denně je doma dostává do očí a již po třech dnech léčby byl vidět posun k lepšímu. Za tři týdny máme přijít na kontrolu a pro další várku kapek, ale už nyní vidíme změnu k lepšímu.Hlavně jsme si oddychli že nemá oko poškozené a že jí nehrozí operace. Také jsme měli doma dvoudenní průjem a ten tedy měly všechny tři - ale i to je zažehnáno a už je vše v normálu. Helču vodíme téměř každý den alespoň na hodinku vyběhat na Ladronku s minibulinou Kájou a dalšími pejsky takže vyžití má a alespoň doma neprudí ty další dvě které už nejraději odpočívají a mají svůj klid. Unavovat pomáhají i vnoučátka která jsou poslední dobou u nás častěji než když chalupaříme,bydlíme od sebe kousek takže to není problém. A pomalu se budeme připravovat na Vánoce......

 

 
14.11. - 23.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 23 listopad 2019

Po několika dnech doma jsme holky buličí vyvezli na dva dny letos naposledy na chalupu.Počasí bylo nevlídné,déšť střídalo mrholení,byla zima i v domě - zkrátka nejvyšší čas chalupu zazimovat a zmizet domů do tepla.Několik měsíců to budeme muset v Praze vydržet,nedá se nic dělat. Báju čeká vyšetření očíčka na klinice Jaggy - z oka jí teče ošklivá tekutina,vystřídali jsme během několika týdnů všechny dostupné kapky a mastičky bez valného výsledku.Pojedeme tedy za specialistou na oči a uvidíme jak se to celé vyvine. Zatím jsme nikdy s očima neměli problém,tak je to pro nás velká neznámá. Jak to dopadne budeme informovat.Jinak jsou holky v pohodě,bez "závad".

 

 
1.11. - 12.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 11 listopad 2019

Holky lenoší v posteli a jsou spokojené - lepší než se procházet v mlhavém ubrečeném počasí mezi rozmáčeným listím a odrostlou trávou. Helence umožňujeme téměř každý den vyžití na Ladronce s pejskama,nejčastěji s minibulkou Kájou se kterou se navzájem dokonale unaví. Poslední dva dny se dostavil i bulík Calvin. Ještě mají buliny za týden slíbenou poslední dvoudenní návštěvu chalupy kam pojedeme "zazimovat" a potom už bude pokračovat živou jen v Praze a okolí.

 

 
18.10. - 31.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 31 říjen 2019

Týden trávily holky ještě na chalupě,částečně s vnoučátky takže byla spokojenost.Poté jsme se ale odstěhovali domů a to už tak nadšené nejsou.Panička i páníček jsou už přes týden nemocní takže na běhání venku to není. Bája a Líza se spokojí s poleháváním doma na gauči u televize,ale Helču to moc nebaví....Helču tedy bereme když je možnost na Ladronku mezi pejsky kde se znova setkala s minibulinkou Kájou se kterou se vyřádí dosyta a nakonec ulehne k té televizi také.Holt budeme muset pár měsíců přežít tímto způsobem než se zase zjara začne jezdit ven do přírody.

 

 
4.10. - 17.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 17 říjen 2019

Poslední dny pendlujeme mezi Prahou a venkovem.Zatím ještě patří víkendy chalupě,ale přes týden jsme doma.Bája a Líza jsou spokojené kdekoliv kde je postel a jídlo takže o ně ani nejde - ale Helče chybí každodenní běhání,hrabání děr na louce,zkrátka v Praze není kde jí unavit.Ale zvyká si také,je to šikovná holka. Nyní po pobytu doma čeká holky cesta na chalupu kde pobudou 5 dní,poté zase bude následovat cesta domů.Na víkend ale přijedou vnoučátka takže nuda nebude.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 461