Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
1.6. - 14.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 13 červen 2019

Tak jsme holky trochu povozili, po působení na chalupě jsme se na pár dní vrátili domů zařídit nezbytné záležitosti,posekat trávu a upravit zahrady. Bulinám bylo vcelku jedno zda se povalují na zahradě v Praze nebo na chalupě,je jim dobře všude. Ovšem co v Praze ve vedrech chybí je koupání v rybníku a horka která nastala v posledním týdnu vyžadovala každodenní koupání,tak jsme to bulinám umožnili.Ještě je třeba využít předprázdninového období kdy je všude klid bez lidí.

 http://www.littlebull.cz/images//web%20136.jpg

 
14.5. - 30.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 30 květen 2019

Kromě deštivého a chladného počasí bulinám nic neschází.Jsou s paničkou na chalupě,denně chodí na procházky do přírody,doma se povalují u kamen v peřinách. Občas přijede páníček,občas synové,občas vnoučátka.Holky to mají pestré,s každým se dají dělat nejrůznější blbosti takže nudu neznají.

 

 
30.4. - 13.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 13 květen 2019

Posledních 14 dní u nás bylo docela rušno. Po lehké dovolené na chalupě jsme se vrátili na několik dní domů do Prahy, navštívili jsme veterinu, konečně sehnali léky pro Báju které nebyly měsíc k dostání a vyrazili jsme zpět do přírody. Helenka absolvovala svoji první výstavu,chovala se výborně,s výsledkem VD byla panička spokojená.Následující den slavila Bája 10. narozeniny - byly masové hody.Jsme moc rádi že se 10.narozenin dožil ve zdraví celý vrh "B".! Nyní čeká holky ještě 14 dní volna a klidu v přírodě - jen trošičku lepší počasí by to chtělo.....

 http://www.littlebull.cz/images//web%20135.jpg

 
16.4. - 29.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 28 duben 2019

Již 14 dní se buliny povalují na chalupě,před týdnem se k nim ještě přidala vnoučata takže spokojenost je veliká. Ještě týden to takto bude pokračovat,poté nás čeká pár dní v Praze a 11.5. Klubová výstava. Následovat bude týdenní dovolená,takže celkem dobré vyhlídky Smile. Helenka konečně dohárala - bylo to nekonečné,ale již to máme za sebou!

 

 
28.3. - 15.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 15 duben 2019

Konečně jsme se dostali na chalupu,do přírody. Helča sice hárá a nemá to konce,musíme se tedy vyhýbat místům kde by se mohl vyskytovat pejsek - ale v tomto čase je všude spousta volného prostoru bez lidí,zvířat a obtížného hmyzu. Buliny jsou tedy spokojené a tedy i my jsme tím pádem spokojení. Páníček po týdnu pojede do Prahy do práce,ale s paničkou si v přírodě budou užívat minimálně 14 dní. Zpočátku jsme chytili dost ohavné počasí,topení ve dne i v noci bylo nezbytné,ale lepší se to!

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 448