Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
15.3. - 26.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 březen 2023
S Lízinkou jsme absolvovali kontrolu srdíčka protože ji čeká čištění zubů v narkóze a už je to babička - pan doktor byl s výsledky spokojen takže čištění zubisek proběhne v brzké době. Už nám vylezlo sluníčko,tak se holky mohly povalovat na zahrádce na dece.Také jsme navštívili syna s rodinkou,tak jsme se dostali mimo Prahu na velkou zahradu kde se holky proběhly protože třešňovka u Markéty i Ladronka už začínají být "okoukané".Oslavoval se Josef a probíhalo každoroční Vláčkování,tak byly buliny stále obklopeny nejrůznějšími dobrotami a samozřejmě neustále ochutnávaly.
 
27.2. - 14.3 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 14 březen 2023

Nenudíme se. Skoro každý den přijde někdo z rodiny na návštěvu,pomuchlá buliny,vezmeme je na proběhnutí. Opět jsme byli s Iris v Čelákovicích za profi výcvikářem, mladá se byla proběhnout s kamarády na Ladronce,s rodinou a vnoučaty chodíme do třešňovky,byla nás navštívit teta Ráďa,majitelka Chelsey  a velká milovnice zvířátek.....S lepším počasím bude akcí ještě více.

 

 
19.2. - 26.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 únor 2023

Počasí se mění ze dne na den...Když je hezky,jdeme s bulinama do třešňovky,když je sníh,stačí jim zahrada. Měli jsme v poslední době několik návštěv,holky se nenudí. Ještě pár týdnů a začneme zase chalupařit,stále je na co se těšit.

 

 
19.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 20 únor 2023

Zastihla nás velice smutná zpráva - 19.2. odešel do psího nebe Elf... Pan Elf byl částečně členem naší rodiny,mnohé jsme společně prožili Cry

 

 
3.2. - 16.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 16 únor 2023

Na druhý pokus se nám podařilo setkání s profesionálním výcvikářem Markem v Čelákovicích /poprvé jsme o chlup minuli místo setkání/ aby se slečna Iris naučila slušnému chování. Udělali jsme si pěknou procházku kolem Labe a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí. Pejsků se dostavilo málo,ale o to více času zbylo na nás. Za 14 dní se tam podíváme znova. Pomaličku dáváme dohromady setkání LittleBullů na Klubovou výstavu v Choceradech která se bude konat 13.května.Zatím se hlásí Chelsea,Indy,Isabell,Cherry a Líza /počítáme že tou dobou bude Iris hárat/ . Ale času je ještě mnoho a leccos se může změnit - snad k dobrému.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 557