Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
22.12. - 5.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 05 leden 2020

Tak jsme Vánoce i Silvestra ve zdraví přežili! Věříme,že vy ostatní také! K Vánočnímu stromečku jsme dostali mnoho dárků od našich přátel za což jim ještě jednou mnohokrát děkujeme. Někteří k nám také dorazili osobně,přinesli všelijaké dobroty pro nás i pro buliny a samozřejmě si buliny pomuchlovali takže byla spokojenost na všech stranách.Stromeček jsme museli zlikvidovat dříve než bývá zvykem,klabaté holky si pod ním udělaly útočiště a roznášely jehličí a ozdoby po celém bytě  takže stromeček šel po 10 dnech z bytu.Silvestr už tak radostný jako Vánoce nebyl,jednak šel páníček 1.ledna na ranní do práce a jednak Helenka nemá ráda střílení a nedělá jí dobře.Celkově ale bylo vše dobré,zase jsme všichni trochu ztloustli,holky navíc věčným povalováním v posteli. Helču bereme za kamarády na Ladronku aby se vyběhala pokud nejsme v práci,ale Bája s Lízou se moc honit nechtějí,stačí jim lehká procházka po okolí bydliště. Stále čekáme na nějaký ten sníh,ještě vlastně nemáme pořádnou fotku všech třech na sněhu a to už je Helče 1,5 roku pryč. Také bychom je rádi svezli na saních jako dříve jezdívala Bája s Cindy - ale sníh zatím na nule.Třeba se dočkáme. Přejeme Vám hodně zdaru v roce 2020,pevné zdraví,klid a pohodu a děkujeme že navštěvujete náš skromný webík Smile

 

 

 
4.12. - 21.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 22 prosinec 2019

Tak se nám zase schyluje ke konci roku....My jsme byli s Bájou na kontrole u oční specialistky která byla velice spokojena jak se Báje očka vylepšila. Dostala další příděl kapek do očí se kterým vystačíme pár týdnů než zase půjdeme na kontrolu.Kapky zřejmě bude dostávat navždy,ale hlavně že má oči dobré. Stále čekáme kdy začne hárat Helča,ale ta s tím nespěchá,asi chce abychom doma na Vánoce měli čisto.Holkám jsme už v pokoji ozdobili stromeček aby zase mohly "pábit" což také činí a roznášejí jehličí a stříbrné lamety po celém bytě.

Děkujeme všem,kteří navštěvují naše skromné webové stránky a přejeme Vám krásné Vánoce a mnoho úspěchů v roce 2020! Ať se Vám daří!

 

 
24.11. - 3.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 03 prosinec 2019

Tak jsme doma,holky se aklimatizovaly výborně. S Bájou jsme byli u očního specialisty na klinice Jaggy aby se jí podívali na ta její očka. Není to nejlepší,ale ani nejhorší. Bája vyfasovala troje kapky,3 x denně je doma dostává do očí a již po třech dnech léčby byl vidět posun k lepšímu. Za tři týdny máme přijít na kontrolu a pro další várku kapek, ale už nyní vidíme změnu k lepšímu.Hlavně jsme si oddychli že nemá oko poškozené a že jí nehrozí operace. Také jsme měli doma dvoudenní průjem a ten tedy měly všechny tři - ale i to je zažehnáno a už je vše v normálu. Helču vodíme téměř každý den alespoň na hodinku vyběhat na Ladronku s minibulinou Kájou a dalšími pejsky takže vyžití má a alespoň doma neprudí ty další dvě které už nejraději odpočívají a mají svůj klid. Unavovat pomáhají i vnoučátka která jsou poslední dobou u nás častěji než když chalupaříme,bydlíme od sebe kousek takže to není problém. A pomalu se budeme připravovat na Vánoce......

 

 
14.11. - 23.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 23 listopad 2019

Po několika dnech doma jsme holky buličí vyvezli na dva dny letos naposledy na chalupu.Počasí bylo nevlídné,déšť střídalo mrholení,byla zima i v domě - zkrátka nejvyšší čas chalupu zazimovat a zmizet domů do tepla.Několik měsíců to budeme muset v Praze vydržet,nedá se nic dělat. Báju čeká vyšetření očíčka na klinice Jaggy - z oka jí teče ošklivá tekutina,vystřídali jsme během několika týdnů všechny dostupné kapky a mastičky bez valného výsledku.Pojedeme tedy za specialistou na oči a uvidíme jak se to celé vyvine. Zatím jsme nikdy s očima neměli problém,tak je to pro nás velká neznámá. Jak to dopadne budeme informovat.Jinak jsou holky v pohodě,bez "závad".

 

 
1.11. - 12.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 11 listopad 2019

Holky lenoší v posteli a jsou spokojené - lepší než se procházet v mlhavém ubrečeném počasí mezi rozmáčeným listím a odrostlou trávou. Helence umožňujeme téměř každý den vyžití na Ladronce s pejskama,nejčastěji s minibulkou Kájou se kterou se navzájem dokonale unaví. Poslední dva dny se dostavil i bulík Calvin. Ještě mají buliny za týden slíbenou poslední dvoudenní návštěvu chalupy kam pojedeme "zazimovat" a potom už bude pokračovat živou jen v Praze a okolí.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 463