Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
12.5. - 28.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 28 květen 2020

Tak jako se střídá počasí a jako se střídá naše práce s dovolenou a pobytem na chalupě,tak se střídají i dobré zprávy se špatnými....12.5. oslavila naše ˇBéčkaˇkrásné 11.narozeniny,bohužel už bez Butche a Báji. 27.5. měla 3.výročí narození naše "Géčkaˇa to v kompletní sestavě. Všem gratulujeme a děkujeme páníčkům že o ně tak dobře  pečují! My jsme vystřídali pobyt na chalupě s pobytem v Praze kvůli práci. Na chalupě se čas od času objeví vnoučata a synové takže naše buliny mají vyžití a jsou nadšené. Lízinka absolvovala na veterině čištění zubů což se neobešlo bez narkózy kterou blbě snáší,ale vše dobře dopadlo a už má zase zuby jako perličky. Guinevra absolvovala úspěšně zdravotní testy s výsledkem "zdravá fena vhodná k chovu" z čehož máme velikou radost! Velice špatná zpráva k nám dorazila včera - do Psího nebe odešel za bratrem Butchem a sestrou Bájou náš oblíbeny panda Buster rodinou zvaný Snupy.Měl zhoubný osteosarkom v nožce.S rodinou cítíme,víme jak je to těžké....Holky se byly mimo jiné  podívat u rybníka na lávce kde tak ráda sedávala Bája na jejíž odchod jsme si ještě stále nezvykli.

 

 
27.4. - 11.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 11 květen 2020

Vyrazili jsme s buličíma holkama na dovolenou. Samozřejmě na chalupu,tam vedou všechny naše cesty protože tam je to pro nás nejlepší.Relativně málo lidí a mnoho míst na nerušené řádění,lovení myší,běhání po loukách,brodění v rybníku,napájení z lesních potůčků,tahání klacků z lesa....Přijela k nám také návštěva -  majitelé Goofyho samozřejmě i s Goofym. Tak se Helča setkala se svým starším bratrem a Líza se synáčkem a pěkně si všichni zaběhali. Dnes přijela vnoučata takže holky se nenudí,jen počasí by mohlo být trochu lepší.Máme před sebou ale ještě téměř 14 dní,tak snad se dočkáme.

Zítra,12.5. oslaví naše "Béčka" krásné 11.narozeniny! Gratulujeme a přejeme všem pevné zdraví do dalších let.Děkujeme páníčkům,že se o ně vzorně starají! Bohužel už se oslavy nezúčastní Butch a Bája z čehož jsme velmi smutní. Posíláme jim pohlazení za Duhový most.

 

 
15.4. - 26.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 duben 2020

Konečně jsme se vydali s holkama letos poprvé na chalupu abychom se všichni alespoň částečně zotavili ze šoku z odchodu Báji. Je to bez ní velmi těžké,chybí nám i holkám,není to bez ní ono... Nejednou jsme viděli paničku zahleděnou kamsi do dálky a i buliny na některých obrázkách vypadají jako že ji hledají. Synovec si osvojil vlčandu z útulku a přivezl nám jí jako překvapení,tak jsme chodili se 3 fenami ale Báju nenahradí nikdy nikdo.Ještě dlouhou dobu se z jejího odchodu budeme vzpamatovávat..........

 

 
13.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 13 duben 2020

Naše nejhorší představy se naplnily. Museli jsme nechat odejít do Psího nebe naší milovanou Báju. Její zdravotní stav byl poslední dny žalostný,byl jí diagnostikován zhoubný nádor v tenkém střevě s metastázema do žaludku.Své poslední chvíle strávila doma,s rodinou a odešla v klidu a pokoji.Za měsíc by oslavila své 11. narozeniny.Jsme z toho nesmírně smutní.

 

 
22.3. - 10.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 10 duben 2020

Tak jsme se chvíli poradovali,protože Helenka absolvovala úspěšně testy srdíčka,poté ale přišla ledová sprcha - těžce nám onemocněla babička Bája. Začala nám zvracet,hodně jí škrundalo v břiše a pomaličku ztrácela chuť k jídlu. Navštívili jsme párkrát veterinu, nechali jsme v Labvetu udělat veškeré možné testy,ale nic špatného se nenašlo,Bája měla všechno v normě. Nakonec skončila Bája na 4 dny na klinice Jaggy v Praze kde jí byl diagnostikován metastázující  zhoubný nádor tenkého střeva...Prognóza je velmi špatná,je to neléčitelná záležitost. Jsme tedy doma a necháme Báju ještě užít sluníčka na zahrádce s holkama. Dokud bude trochu  jíst,pohybovat se a kroutit ocáskem,necháme ji ještě s námi.......

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 472