Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
3.4. - 13.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 13 duben 2018

Konečně jsme se dostali s bulinama do přírody,již je dobře.Holky si budou užívat lesů,vod a strání ještě dokud je předprázdninový klid :-)

 

 
9.3. - 2.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 02 duben 2018

Po dlouhé době máme hotovo.Byt prošel náročnou rekonstrukcí trvající téměř 4 měsíce. Bája a Líza zaslouží veřejnou pochvalu - po celou dobu byly hodné,neprudily,neotravovaly,nechaly nás pracovat . Částečně tomu pomohlo i zimní období,buliny se povalovaly v pokoji a ke spokojenosti jim stačila pravidelná strava a občasná procházka. Slibujeme,že jim to v následujících měsících vynahradíme,vyrazíme do lesů, na louky a k vodě,zase budeme fotit a pravidelně informovat o dění u nás.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc08353.jpg

 
17.2. - 8.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 08 březen 2018

U nás doma se stále pracuje na plné obrátky na rekonstrukci kuchyně. Holky buličí to snáší dobře,rozhodně lépe než my. Vzhledem k počasí se ven nehrnou a spokojeně polehávají v pokoji který mají kompletně k dispozici.Trošku se poradovaly na sněhu který byl letos prvním a patrně i posledním.Než začne být venku hezky,budeme doma s prací hotovi a začneme zase užívat života.

 

 
22.1. - 16.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 16 únor 2018

U nás doma poslední týdny probíhají stavební práce,je v likvidaci koupelna a kuchyň - přestavbě věnujeme všechen volný čas aby byl termín dokončení co nejkratší. Bája a Líza si lebedí v obýváku a je jim všechno jedno - hlavně že je jídlo a teplo. Ještě pár týdnů to ale musí holky vydržet,pak snad bude už konečně klid a nastane čas radovánek a výletů.

 

 
7.1. - 21.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 21 leden 2018

Poslední dobou se u nás doma nic neděje - probíhá rekonstrukce bytu která ještě pár týdnů probíhat bude. Buliny si lebedí v posteli v teple,počasí je na procházky neláká.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 418