Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Prázdniny,6.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 06 srpen 2018

Nevíme jak vy,ale my se máme dobře.Sice je ukrutné vedro,ale lepší než zima a záplavy jak jsme kdysi také měli možnost poznat při odchovu štěňat. Bája většinou  odpočívá v naší posteli, Líza ve psí posteli. Hanka a Helenka ve své bedně která zabírá 2/3 kuchyně takže musíme obědvat venku protože k jídelnímu stolu pro 6 osob se vejde jen jedna židle. Malé bulinky se mají k světu,zápasí spolu,běhají,tahají boty,prasečí uši a stále vysávají mámu Lízu. Dnes jim je 6 týdnů.

Ve středu dopoledne nás čeká cesta do Prahy na BAER test,čipování a očkování,pro mimina premiéra kdy opustí své rodiště.Věříme že vše dobře dopadne a odpoledne budeme i s dobrým výsledkem zpět na chaloupce.

 

 
20.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 20 červenec 2018

Bulinky se mají nejlépe.Velké i malé.Lebedí si na chalupě s paničkou,počasí je skvělé,vše je v nejlepším pořádku.Hanka a Helenka stále žijí z mateřského mlíčka kterého je dostatek a je to na nich znát - je jim 25 dní a váží 2900 a 2600g. Jsou to medvídci,zatím neškodní Smile Včera už byly poprvé venku s mámou Lízou i babičkou Bájou.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2020.7..jpg

 
4.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 04 červenec 2018

Po deseti dnech života váží obě holky přes 1000g,rostou velmi rychle.Mlíčka je spousta,mají na výběr mnoho volných cecíků Smile Líza si mateřství užívá stejně jako my - bez stresu,v klidu a pohodě.  Za pár dní už budou holky chodit,snaha je už nyní. Občas k nim dáme babičku Báju aby si připoměla staré časy což ona má ráda.Za pár týdnů už to bude běhat po zahradě všechno dohromady Smile

 http://www.littlebull.cz/images//web%204.7..jpg

 
Máme miminka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 26 červen 2018

Narodily se nám dvě fenky - Hanička a Helenka Smile  Porod proběhl císařským řezem protože holky byly dost velké a nechtěli jsme riskovat problémy s klasickým porodem.Byla to pro nás premiéra,ale vše dobře dopadlo,obě mimina i maminka Líza jsou v nejlepším pořádku. Lízinka tak na operačním sále netradičně oslavila své 5. narozeniny,ale my tu oslavu doženeme později. Stalo se nám tedy již podruhé že ve stejný den se nám narodila štěňata - 25.6. tedy mají narozeniny obě fenky z vrhu "H" a 5.narozeniny oslavili naši odchovanci z vrhu "E" kterým tímto přejeme vše nejlepší a pevné zdraví do dalších roků Smile Lízinku jsme při zákroku rovnou nechali vykastrovat aby ji nestihly v pokročilejším věku žádné problémy a tak nám doma zůstaly dvě babičky.Žádná další miminka tedy u nás hnedtak nebudou a kdoví jestli ještě někdy v daleké budoucnosti budeme mít sílu a elán se do odchovů pouštět. Naše CHs přispěla do světa bulteriérů 50 štěňátky a to si myslíme je slušný výkon se kterým jsme v našich začátcích nepočítali ani ve snu Smile

 http://www.littlebull.cz/images//web%2026.6..jpg

 
28.5. - 10.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 10 červen 2018

Naše bulinky si užívají předčasného léta na chalupě. Počasí je vynikající,koupeme se,chodíme do lesů kde zatím nic neroste ale zase je tam liduprázdno,výletničíme.

 http://www.littlebull.cz/images//web%20106.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 427