Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
11.10. - 25.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 25 říjen 2020

Skoro 14 dní jsme pobývali doma,jen na poslední říjnový víkend jsme vyrazili ještě na chalupu aby si holky zaběhaly po loukách a unavily se při hrabání myších děr. Těžko říci co bude dál protože blázinec kolem viru nás všechny těžce omezuje. Přesto se snažíme fungovat tak,jako by se nic nedělo.Možná že i v této nelehké době se dočkáme nějakého milého překvapení - uvidíme.

 

 
26.9. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 11 říjen 2020

Tak po 14 dnech doma trávíme poslední letošní dovolenou na chalupě. Začíná být cítit podzim,holky se hřejí v posteli u kamen.Když je ale venku hezky,chodíme na dlouhé procházky do lesů a na louky. Helča stále hledá myši a hloubí díry v zemi,Lízinka občas pomůže,ale především to sleduje a myslí si o tom své.Měli jsme zde na chalupě na několik dní také návštěvu a buliny psí kamarádku Angie tak jsme si párkrát vyšli se 3 psíky. Angie už je ale starší fena,tak s ní moc srandy naše kozy neužily.Helenka dostala  Certifikát zdraví,tak to má už "na papíře" že je zdravá jako řípa,jsme moc rádi. Nám ještě  zbývá 5 dní volna a potom hajdy domů.

 

 
10.9. - 25.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 25 září 2020

Po pobytu v přírodě nás čekaly úkoly doma. Největší událostí bylo setkání našich odchovanců na Klubové výstavě v Choceradech 19.9. Díky okolnostem s "viry" to byla letos zřejmě jediná možnost kde se setkat. Soutěžili Goofy a Helča,Helenku tentokrát vystavoval náš starší synek. Podpořit nás přijely Bonnie a Corry. Účast jsme očekávali trochu větší,ale asi se lidé bojí...Helence jsme na výstavě nechali udělat test patelly což už byla poslední záležitost  abychom mohli zažádat o Certifikát zdraví který už je pomalu na cestě k nám Smile

Všem,kteří do Chocerad dorazili ještě jednou děkujeme! V Praze našim holkám nic nechybí,za dobrého počasí pobývají na zahradě plné švestek nebo se povalují doma. Helču jsme vzali na vydovádění na Ladronku s minibulkou Kájou ,ale Kája již dospěla a o hru nejeví moc zájem,spíš by chtěla zápasit -  tak se poohlídneme po nějakých klidnějších kamarádech.

 

 
21.8. - 9.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 09 září 2020

Tři poslední týdny byly dobré. Týden na chalupě s vnoučaty,týden doma v Praze - většinou na zahradě na švestkách - a zase týden na chalupě. Koupání,opalování,běhání po lesích,odpočinek,krásné počasí. Zatím....Začíná už ale pomalu žloutnout listí na stromech,voda v rybníku je studená,občas musíme zatopit v kamnech. Dovolená začíná být u konce. Máme před sebou Klubovou výstavu v Choceradech (19.9.) která snad proběhne a kde se opět sejdeme s našimi odchovanci a jejich páníčky,doufám že alespoň v podobném počtu jako předchozí roky!

 

 
2.8. - 20.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 20 srpen 2020

Kromě bolavé nožky paní Lízy díky níž jsme museli navštívit rentgen na veterinární klinice v Táboře kde ovšem neshledali žádnou "závadu" nám poslední dny vycházejí. Je pěkné,teplé počasí takže většinu času trávíme u vody.Buliny nejsou žádné velké plavčice,namočí se po bříško a z vody zmizí takže nemáme nervy že by se třeba mohly topit - to opravdu nehrozí.Daleko více času  tráví na břehu na suché dece. Houby kupodivu vůbec nerostou,takže po lesích neběhají řvoucí houbaři,nikoho na cestách nepotkáváme a je klid.Poslední dny holkám přijela vnoučata a vzájemně se vyřádí. Zatím tedy pohodaSmile

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 481