Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
3.7. - 18.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 18 červenec 2021

Jsme na chalupě,počasí zatím přeje a není ani přelidněno u vody a v lesích. Poslední týden jsme v plném počtu,celá rodina. Takže i vlčice Bára a ridgeback Angee,vnoučata....Buliny tedy mají o zábavu postaráno a zatím funguje vše bez problémů.

 

 
17.6. - 2.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 02 červenec 2021

Holky byly na pár dní v Praze,ale již jsou zase zpátky v přírodě. Helenka začala hárat a brzy bude mít ty nejlepší dny,tak se zase na čas do Prahy navrátíme,protože v přírodě pobíhá dost zájemců o háravky o kterých ani jejich páníčci nevědí kde se nacházejí a my nechceme chytat cizí psy před plotem a vodit je jejich pánům domů. Buliny se nenudily,zase měly na chalupě vnoučata,chodilo se plavat a chytat myši.Jediným nešvarem je zde kácení lesů,brzy nebudeme mít kam chodit a kde fotit.... 2.července jsme měli zase dvojité narozeniny,Céčkům je už 11 roků a Déčka oslavila kulatých 10. Přejeme jen to nejlepší do dalších let a děkujeme páníčkům za jejich péči !

 

 
1.6. - 16.6 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 16 červen 2021

Letošní dovolená na chaloupce se nám zatím moc líbí.Teplo,koupání,povalování u rybníků,chytání myší,návštěvy,zábava,klid a pohoda.Pravidelně přijíždí vnoučata,měli jsme i vzácnou návštěvu - přijela Chelsea s paničkou,tak se mladá opět setkala s maminkou i babičkou a společně si zařádily.Jediné co se holkám  nelíbilo byla návštěva veteriny a čištění zubů - ale to už je díky zážitkům dávno zapomenuto.Houby ani lesní plody zatím nerostou,tak je na loukách a v lesích klid.

 

 
13.5. - 31.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 01 červen 2021

Pár dní na chalupě,pár dní doma a tak stále dokola. Na chalupu ale přijela omladina a to mají holky moc  rády,konečně je někdo patřičně unavil. Počasí jako na houpačce, stále musíme alespoň na noc zatopit,koupání je zatím v nedohlednu stejně jako třešně,houby a spousta jiných dobrot. Brzy nás ale čeká čtrnáctidenní dovolená tak se to snad vylepší.

 

 
25.4. - 12.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 12 květen 2021

Po 2 týdnech doma v Praze opět odpočíváme na chalupě. Přijely za náma psí kamarádky,počasí slušné,došlo už i na koupání. Holky jsou spokojené,nic je netrápí. Nás trápí pouze lesní dělníci ve dne i v noci za pomoci výkonné techniky kosící okolní lesy. Dnes máme slavný den,naši odchovanci z vrhu "B" slaví 12.narozeniny!  Takže Ballou,Berry,Bibi,Bonnie a Buffe - vše nejlepší a pevné zdraví do dalších roků! Páníčkům děkujeme za péči kterou vám věnují!

 http://www.littlebull.cz/images//web12521.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 503