Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
1.8. - 18.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 18 srpen 2019

Naše holky ještě stále chalupaří,ale čas pobytu v přírodě se již krátí....Úplnou pohodu jsme ale neměli - začátkem měsíce se zde prohnal přívalový déšť který způsobil že potoky vytekly ze svých koryt a voda se valila po loukách stejně jako z rybníků kde přetekla přes hráze.Výsledkem byly spousty utopených myší,chcíplých ryb a ptáků,holky našly na louce dokonce i mrtvého raka.To, co Bája sežrala a poté vyvrhla za jedinou vycházku překvapilo i nás.Takže na louky jsme několik dlouhých dní raději nechodili. Báju čekala operace tukové boule na bříšku která se jí za poslední měsíce neustále zvětšovala a když dosáhla velikosti tenisového míčku šli jsme na zákrok.Naštěstí vše dobře dopadlo,boule je pryč a Bája se při té příležitosti dočkala i dentální hygieny a manikůry.Na pár dní to ale naší babičku vyřadilo z vycházek a běhání.Hlavně Helča jí nedá pokoj a nechtěli jsme aby se Báje do rány dostala nějaká nečistota nebo aby jí nepraskly stehy. Helča měla štěstí v podobě amstafa Alexe který byl v sousedství na rekreaci a Báju dokonale zastoupil.Helča tedy měla kamaráda na hraní a unavila se s ním. Na vycházky jsme chodili jen s Lízou a Helčou,ale holkám to bylo jedno a ani nepoznaly že ve smečce někdo chybí Smile

 

 
11.7. - 30.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 30 červenec 2019
Bulinky si ještě užívají prázdnin na chalupě s rodinou,rodinka se střídá podle toho kdo má jak dovolenou,každou chvíli přijedou vnoučata.Díky nim je nejmladší Helča aspoň občas unavená. Zatím vše probíhá k všeobecnému blahu,žádné nemoci,úrazy,bolístky,vyrážky...kéž by to tak bylo i nadále.Zítra ale všechny holky jedou na několik dní do Prahy,panička má také nějaké povinnosti takže jim tu pohodičku trochu narušíme,ale jak bude možnost,na chalupu se ještě vrátíme. 
 
29.6. - 10.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 10 červenec 2019

Naše bulinky se zatím mají dobře,jsou s paničkou na chalupě a často k nim zavítá z práce i páníček. Nyní je čekají jako bonus dva týdny s vnoučaty a to je pro ně úplně to nejlepší. Není ovšem v životě jen radost,máme i smutné novinky - za poslední dva týdny naše řady opustili dva naši odchovanci. Dafné a Butch.......

 http://www.littlebull.cz/images//web%2010719.jpg

 
15.6. - 27.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 27 červen 2019

Buliny se stále povalují na chalupě a pravidelně navštěvují rybník - ostatně v tom horku se nedá ani dělat nic jiného než chladit ve vodě. 25.6. jsme měli naše dvojvýročí narozenin, ve stejný den se narodila "Éčka" a "Háčka". Velké oslavy se ale nekonaly,páníček byl pracovně v Praze a paničku schvátila nemoc a horečky. Tak alespoň holky dostaly domácí buchty od sousedky - farmářky Táni za což jí děkujeme! Dnes je zdá se poslední den "klidu",zítra začínají prázdniny což pro nás není moc dobré,bude zde v oáze klidu na dlouhou dobu přelidněno takže bude lépe raději ani nevycházet.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2027619.jpg

 
1.6. - 14.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 13 červen 2019

Tak jsme holky trochu povozili, po působení na chalupě jsme se na pár dní vrátili domů zařídit nezbytné záležitosti,posekat trávu a upravit zahrady. Bulinám bylo vcelku jedno zda se povalují na zahradě v Praze nebo na chalupě,je jim dobře všude. Ovšem co v Praze ve vedrech chybí je koupání v rybníku a horka která nastala v posledním týdnu vyžadovala každodenní koupání,tak jsme to bulinám umožnili.Ještě je třeba využít předprázdninového období kdy je všude klid bez lidí.

 http://www.littlebull.cz/images//web%20136.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 452