Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
24.12. - 11.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 11 leden 2022

Tak jsme úspěšně přežili Vánoce,Silvestra i první dny nového roku. Počasí je mizerné,venku je buďto led nebo bláto takže holky klabaté většinou relaxují doma a spokojí se s krátkou procházkou i když sem tam je vezmeme proběhnout. Snad se dočkáme sněhu a půjdeme sáňkovat jako tomu bývalo kdysi. K životu se ovšem probudí až na jaře,zatím hybernují.

 

 
23.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 23 prosinec 2021

 

 
29.11. - 18.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 18 prosinec 2021

Za tři týdny se toho u nás událo dost. Buliny se pár dní radovaly ze sněhu,ochutnávaly paničce Vánoční cukroví,příležitostně obložené chlebíčky i jiné pochutiny. Fotily se s vnučkou která měla jako domácí úkol do školy přinést fotku se zvířecími mazlíčky. Také jsme oslavili první narozeniny našich odchovanců z vrhu "CH",přijela k nám na návštěvu paní Jarmilka /majitelka Dee Dee /,my jsme byli  naopak na návštěvě u Sandry kde jsme si pohráli a Evelýnkou a její vnučkou Aru...Jako i v jiných rodinách u nás vrcholí přípravy na Vánoce které již pomalu klepou na dveře. Ty letošní budou bez štěňátek,takže snad i trochu v klidu. 

 

 
12.11. - 28.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 28 listopad 2021

Jsme doma,venku sněží,buliny jsou schoulené ve své /dříve naší/ posteli a spokojené. Za posledních 14 dní se toho mnoho neudálo,zato jsme měli obrovskou oslavu - zakladatelka naší chovatelské stanice oslavila s celou rodinou významné životní jubileum a dostala m.j. krásný obraz všech našich bulinek. Tak máme poprvé všechny holky pohromadě na jednom místě. Zleva Chocolate,Amy,Amálka,Cindy,Bája,Líza a Helča.

 

 
28.10. - 11.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 11 listopad 2021

Chalupaření pro nás letos už skončilo. Buliny se ještě naposledy podívaly do zbytků lesů,proběhly se s Bárou a Angee,chalupu jsme zazimovali a odcestovali do Prahy. Tady to tak "akční" nebude,nejbližší akce bude oslava narozenin paničky na které se sejde celá rodina a to bude asi pro holky největší vzrůšo během nejbližších 14 dní.Ale je co jíst,je kde odpočívat a je teplo.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 517