Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
12.2. - 25.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 25 únor 2020

U nás se toho za posledních 14 dní moc nezměnilo.Helča stále hárá /už měsíc/ takže nemůžeme chodit mezi psy. S Bájou jsme měli drobné problémy se zažíváním,ale již je vše v pořádku. Jediným spestřením všedních dnů pro buliny je návštěva vnoučat,to si užívají všichni. Vypadá to ale že zima už skončila - i když pořádně ani nezačala - a brzy začneme jezdit do přírody. Páníček má hlášenou dovolenou už na začátek dubna.

 

 
29.1. - 11.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 11 únor 2020

Začátkem února nám začala hárat Helča. Dost ji to unavuje,nikam mezi pejsky nemůžeme takže buliny relaxují doma v teple. Helča odpočívá chvíli s mámou,chvíli s babičkou,chvíli s oběma. Je to taková pohoda,nehrozí žádné úrazy a problémy jako když holky běhají někde po lesích.Ale i na ty lesy dojde,jen to chce ještě trochu času....

 

 
6.1. - 28.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 28 leden 2020

Mnoho se toho neudálo,proto ani mnoho nepíšeme.Páníčci se věnují práci aby se přes léto mohli věnovat nám,počasí je nepěkné,kolikrát by psa nevyhnal.Ani psí kámoši moc ven nechodí,několikrát se nám stalo že jsme za hodinu nepotkali na Ladronce živáčka.Někdy potkáme kámoše Frama,ale to už je postarší pan pes a běhání ho nebaví.Líza a Bája se spokojí s krátkou procházkou kolem obydlí,Helča alespoň občas musí vybít energii - i když už i ona je klidnější než dříve díky čemuž máme my všichni více klidu. Čekáme buďto na sníh abychom mohli vzít zvířenu sáňkovat, nebo na jaro - což by bylo ještě lepší.Zatím ale nic z toho nepřichází.

 

 
22.12. - 5.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 05 leden 2020

Tak jsme Vánoce i Silvestra ve zdraví přežili! Věříme,že vy ostatní také! K Vánočnímu stromečku jsme dostali mnoho dárků od našich přátel za což jim ještě jednou mnohokrát děkujeme. Někteří k nám také dorazili osobně,přinesli všelijaké dobroty pro nás i pro buliny a samozřejmě si buliny pomuchlovali takže byla spokojenost na všech stranách.Stromeček jsme museli zlikvidovat dříve než bývá zvykem,klabaté holky si pod ním udělaly útočiště a roznášely jehličí a ozdoby po celém bytě  takže stromeček šel po 10 dnech z bytu.Silvestr už tak radostný jako Vánoce nebyl,jednak šel páníček 1.ledna na ranní do práce a jednak Helenka nemá ráda střílení a nedělá jí dobře.Celkově ale bylo vše dobré,zase jsme všichni trochu ztloustli,holky navíc věčným povalováním v posteli. Helču bereme za kamarády na Ladronku aby se vyběhala pokud nejsme v práci,ale Bája s Lízou se moc honit nechtějí,stačí jim lehká procházka po okolí bydliště. Stále čekáme na nějaký ten sníh,ještě vlastně nemáme pořádnou fotku všech třech na sněhu a to už je Helče 1,5 roku pryč. Také bychom je rádi svezli na saních jako dříve jezdívala Bája s Cindy - ale sníh zatím na nule.Třeba se dočkáme. Přejeme Vám hodně zdaru v roce 2020,pevné zdraví,klid a pohodu a děkujeme že navštěvujete náš skromný webík Smile

 

 

 
4.12. - 21.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 22 prosinec 2019

Tak se nám zase schyluje ke konci roku....My jsme byli s Bájou na kontrole u oční specialistky která byla velice spokojena jak se Báje očka vylepšila. Dostala další příděl kapek do očí se kterým vystačíme pár týdnů než zase půjdeme na kontrolu.Kapky zřejmě bude dostávat navždy,ale hlavně že má oči dobré. Stále čekáme kdy začne hárat Helča,ale ta s tím nespěchá,asi chce abychom doma na Vánoce měli čisto.Holkám jsme už v pokoji ozdobili stromeček aby zase mohly "pábit" což také činí a roznášejí jehličí a stříbrné lamety po celém bytě.

Děkujeme všem,kteří navštěvují naše skromné webové stránky a přejeme Vám krásné Vánoce a mnoho úspěchů v roce 2020! Ať se Vám daří!

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 466