Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
15.7. - 1.8. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 01 srpen 2020

Týden v Praze,týden na chalupě - tak u nás probíhalo poslední období. Všude to má něco do sebe,ale když je opravdu teplo,je lépe v přírodě u vody. Bulinám se v horku nechce chodit,o nás nemluvě. V Praze si holky pohrály s vnoučátky,na venkově jsme se pohybovali především v okolí vody.Prázdniny jsou v plném proudu,všude jsou dovolenkáři a u vody nejvíc,takže hledáme místa kde je lidí co nejméně abychom měli klid.

 

 
26.6. - 14.7. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 14 červenec 2020

Během posledních týdnů jsme si odskočili na několik dnů do Prahy za prací,ale většinou jsme na prázdninách v přírodě. Za bulinama přijela vnoučátka,takže se nenudily,i počasí docela přálo. Bylo koupání,bylo houbaření,byly výlety. Byli jsme hledat raky,byli jsme se podívat na úzkorozchodné železnici na vláčky,byli jsme na borůvkách,byla spousta zážitků s dětmi.Zkrátka to bylo všechno dobré a snad ještě i bude.

 

 
11.6. - 25.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 25 červen 2020

Posledních 14 dní nám na dovolené počasí moc nepřálo- neustále pršelo takže několik dní jsme se nedostali na pořádnou procházku Vylepšilo se to až poslední dny,ale to zase chyběl páníček který odjel do Prahy za povinnostmi. Kromě malování pokoje na chalupě kdy nebylo nic na svém místě a skoro nebylo kde se najíst jsme neměli žádný zážitek.Poslední dny se to ale vylepšilo,přijeli synové a vnoučata. Tak jsme oslavili i společné narozeniny našich odchovanců z vrhu "E" (7 let ) a z vrhu "H" (2 roky). Máme tedy doma hned dvě oslavenkyně,tak byla speciální večeře. Všem našim Éčkám a Háčkám přejeme pevné zdraví neboť to je nejdůležitější.Na ty,kteří se výročí nedožili vzpomínáme!

 

 
29.5. - 10.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 10 červen 2020

Tak jsme po několika dnech v Praze zase vyrazili na chalupu protože páníček měl dovolenou. Všechno dobré,až na počasí.To nám opravdu moc nepřálo - slunce jsme skoro nezahlédli,téměř dva dny pršelo takže holky se brodily bahnem.Přesto si užily,hlavně při  lovení myší. Však také měly obě průjem a Helča se i vyzvracela. Houby ještě nerostou,takže v lesích je prázdno,to je dobře.

 

 
12.5. - 28.5. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 28 květen 2020

Tak jako se střídá počasí a jako se střídá naše práce s dovolenou a pobytem na chalupě,tak se střídají i dobré zprávy se špatnými....12.5. oslavila naše ˇBéčkaˇkrásné 11.narozeniny,bohužel už bez Butche a Báji. 27.5. měla 3.výročí narození naše "Géčkaˇa to v kompletní sestavě. Všem gratulujeme a děkujeme páníčkům že o ně tak dobře  pečují! My jsme vystřídali pobyt na chalupě s pobytem v Praze kvůli práci. Na chalupě se čas od času objeví vnoučata a synové takže naše buliny mají vyžití a jsou nadšené. Lízinka absolvovala na veterině čištění zubů což se neobešlo bez narkózy kterou blbě snáší,ale vše dobře dopadlo a už má zase zuby jako perličky. Guinevra absolvovala úspěšně zdravotní testy s výsledkem "zdravá fena vhodná k chovu" z čehož máme velikou radost! Velice špatná zpráva k nám dorazila včera - do Psího nebe odešel za bratrem Butchem a sestrou Bájou náš oblíbeny panda Buster rodinou zvaný Snupy.Měl zhoubný osteosarkom v nožce.S rodinou cítíme,víme jak je to těžké....Holky se byly mimo jiné  podívat u rybníka na lávce kde tak ráda sedávala Bája na jejíž odchod jsme si ještě stále nezvykli.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 476