Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
28.3. - 15.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 15 duben 2019

Konečně jsme se dostali na chalupu,do přírody. Helča sice hárá a nemá to konce,musíme se tedy vyhýbat místům kde by se mohl vyskytovat pejsek - ale v tomto čase je všude spousta volného prostoru bez lidí,zvířat a obtížného hmyzu. Buliny jsou tedy spokojené a tedy i my jsme tím pádem spokojení. Páníček po týdnu pojede do Prahy do práce,ale s paničkou si v přírodě budou užívat minimálně 14 dní. Zpočátku jsme chytili dost ohavné počasí,topení ve dne i v noci bylo nezbytné,ale lepší se to!

 

 
17.3. - 27.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 26 březen 2019

Klid u nás přetrvává,nic zlého se neděje. Připravili jsme bulinám zahrádku před domem kde se budou moci povalovat na slunci - až vyroste nově zasetá tráva. Zatím chodíme na trávu na Ladronku,ještě je venku relativně chladno takže na Ladronce je klid. Brzy nastane ale čas chalupaření a na to se moc těšíme - na lesy,louky,mnoho volného prostoru.

 

 
3.3. - 16.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 16 březen 2019

V posledních dnech bylo počasí téměř ideální na poklidné venčení na místech kde obvykle při pěkném počasí bývá přelidněno. Na lidi je ovšem stále zima a tak jsme pravidelně chodili s bulinama na Ladronku kde jsme nejednou byli sami a buliny mohly řádit dle libosti.S Bájou jsme byli v laboratoři Labvet na odběru krve a odebrání vzorku z boule která se jí udělala časem na bříšku. Výsledky dopadly výborně a my jsme si oddychli - boulička na břiše je pouze tuková,ledviny má Bája v pořádku jen jí v těle chyběl sodík takže dostává denně trošku osolené potravy - nejraději má chléb se sádlem :-) Helča už nám pěkně povyrostla a občas se nám stane že si ji popleteme s Lízou. Ještě čekáme na hárání,Helča si dává načas. Je kvůli tomu ohrožena naše účast na Klubové výstavě na Babylonu 12 května. Sestřička Hanička už to má za sebou,my stále nic.

 

 http://www.littlebull.cz/images//web%2016-3.jpg

 
18.2. - 2.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 02 březen 2019

Počasí zatím neumožňuje vyrážet někam do přírody,tak se motáme v Praze kolem bydliště. Poprvé jsme vzali celou naší současnou smečku na Ladronku kde se holky proběhly dosyta a budeme čekat na lepší počasí abychom mohli vyjíždět na chalupu kde jsou podmínky o mnoho lepší než v Praze.Jsme ale moc rádi že první dva měsíce v roce se obešly bez návštěv veterinářů a budeme doufat že to tak ještě chvíli zůstane - buliny jsou bez zdravotních potíží.

 

 
3.2. - 16.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 15 únor 2019

Počasí  je vrtkavé - chvíli mrzne a padá sníh / holky chodí čisťounké z vycházek /,poté nastane obleva a je všude bahno, nakonec svítí slunce až téměř začínají pučet stromy - a to vše v únoru během několika dní. Tak se stalo že Bája s Lízou se již opalovaly na zahrádce která byla díky opravě domu dlouhodobě nepoužitelná. Jsou to už trošku starší dámy a nestojí o nějakou namáhavou činnost,povalování na slunci jim plně vyhovuje. To Helenka,to je jiná třída. Jediný kdo ji je schopen trošku unavit je minibulinka Kája se kterou si dáváme dostaveníčko na Ladronce a holky se navzájem unaví k radosti páníčků.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 444