|
Napsal Jana Kamišová
|
|
Středa, 03 červen 2026 |
|
Po týdnu na chalupě jsme zavítali na týden domů. Naše Géčka slavila 9.narozeniny a týden nato i Íčka 4.narozeniny,tak se Iris dočkala masového dortíku. V Praze je rušno,začátkem dalšího týdne opět vyjedeme na chalupu kde posekali louky a je tam relativně větší klid.  |
|
|
Napsal Jana Kamišová
|
|
Pondělí, 25 květen 2026 |
|
Už je to dobré,v Praze nám rozkopali chodníky kvůli výměně el.kabelů a ještě k tomu přidali rekonstrukci vodovodu,takže nepoteče chvíli voda. A tak jsme vyrazili na chalupu kde je vody dostatek,tak se holky povalovaly u rybníka a několik dní se ještě povalovat budou.  |
|
|
Napsal Jana Kamišová
|
|
Neděle, 17 květen 2026 |
|
Místo cesty na chalupu jsme kvůli počasí zvolili cestu za naší omladinou kde se všichni dosyta vyřádili. Cesta na chalupu bude následovat v nejbližších dnech.  |
|
|
Napsal Jana Kamišová
|
|
Čtvrtek, 14 květen 2026 |
|
Dnes odešla za Duhový most naše nejstarší odchovankyně Dorrinka...Moc děkujeme Aničce a Martinovi za jejich péči kterou Dorrince věnovali,děkujeme za všechny ty společné vycházky,akce a výstavy které jsme společně absolvovali. Jsme velmi smutní.  |
|
|
Napsal Jana Kamišová
|
|
Úterý, 05 květen 2026 |
|
Udělali jsme si první letošní týdenní dovolenou na chalupě. Počasí nám přálo,bylo několikrát i koupání v rybníku. Lesní plodiny nerostou,takže se nikde nepohybují lidé což nám vyhovuje,buliny mohou běhat na volno a pěkně se unaví. Začne nám opět období pendlování Praha - chalupa,ale po 6 měsících bez pohybu v Praze nám to nevadí.  |
|
|
|
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>
|
| Výsledky 1 - 9 z 648 |