Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
2.11. - 19.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 19 listopad 2022

Tak - a jsme doma. Ještě naposledy se holky proběhaly na chalupě s Angee,vysbíraly slepičince a už jsme se loučili. Bylo to jentaktak,počasí se pokazilo a lepší to v dohledné době nebude. V Praze napadl sníh na který Líza a Helča dávno zapomněly,Iris ho viděla poprvé.Budou následovat měsíce bez větší aktivity i když s mladou slečnou budeme muset být akčnější než jsme byli zvyklí,nespokojí se s neustálým ležením v posteli jako mají ve zvyku ty dvě staršíSmile

 

 
10.10. - 1.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 01 listopad 2022

Prodloužené prázdniny nám pomalu končí. Posledních pár dní a frčíme na mnoho měsíců do víru velkoměsta. Líza a Helča zimu přežijí v pohodě,nejraději v posteli, ale nevíme jak unavit v Praze to mladé hádě.Budeme muset začít chodit mezi pejsky kde se snad Iris vyřádí. Na loukách v přírodě se to vyřešilo snadno,ale v Praze to bude náročné. Ještě si pár dní ale holky užijí - měly tady na víkend vnoučata,počasí bylo slušné takže denně byly dlouhé vycházky do lesa a na louky.

 

 
26.9. - 9.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 09 říjen 2022

Stále chalupaříme! Počasí se zlepšilo,přijela vnoučata,potkali jsme na cestách pejsky ze sousedství,houbařili jsme /houby rostly/,byli jsme na oříškách...Ještě snad 14 dní než se navrátíme domů a bude po legraci.

 

 
13.9. - 25.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 25 září 2022

Buliny jsou s paničkou na chalupě,občas přijede z Prahy i páníček. Vše je dobré až na bídné počasí.Vyjma pár hezkých dnů je neustále sychravo,několikrát jsme na procházce hodně zmokli,padaly i kroupy. Byli jsme si i zasoutěžit na Klubové výstavě v Choceradech kde jsme se setkali se známými tvářemi - tradičně přijela Chelsea alias Šklíba,Genesis,Cherry a Chocolate,přijel Iggy a za nás Líza a Iris.Pohár za 3.místo si zaslouženě odvezla Chelsea,Lízinka a Genesis na poháry nedosáhli.Naše zástupce jsme měli i na Rekord Bull srazu v Praze,ukázal se Genesis,Fran a panička Šklíby - bez buliny neb ta je doma,hárá. Děkujeme děvčata!

 

 
29.8. - 12.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 11 září 2022

Dalších 14 dní si bulinky s paničkou užívaly na chalupě lesů a luk,proběhlo i koupání. Iris se seznámila se spoustou pejsků,na chalupu se nastěhovalo několik slepic, tak probíhalo seznamování i s nimi.Několikrát jsme si zahoubařili,houbiček bylo opravdu hodně i když s buličími pomocnicemi je to o nervy.Navštívilo nás několik přátel,bylo veselo. Přišly ovšem i velmi špatné zprávy - naše řady opustili Frajer Luke a Dandy......Čeká nás několik dní v Praze,poté se ještě holky nastěhují na pár týdnů na venkov.

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 571