Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
23.9. - 1.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 01 říjen 2017

Poslední dny na chalupě byly ve znamení slunce a klidu,počasí nám přálo,denně se konaly vycházky do lesů a na houby které byly úspěšné. Buliny jsou zdravé a spokojené,nic jim neschází.Ovšem nastal čas odjezdu domů,pracovní povinnosti,návštěva lékařů a jiné nešvary. Máme ale v plánu také návštěvu malých Evilátek což ty nešvary zase vyrovná.Rádi se opět pomuchláme s buličími miminky a pozdravíme staré známé Smile

Nemohli jsme se účastnit Bullrekordu v Praze na Pankráci,ale rekord byl vysoce překonán i bez naší účasti a měli jsme tam i několik našich zástupců - Ebby,Fran a Huberta.Páníčkům moc děkujeme!

 http://www.littlebull.cz/images//dsc04119.jpg

 
15.9. - 22.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 21 září 2017

Holky klabaté jsou na chalupě s paničkou,občas dorazí i páníček - když není v práci.Počasí se uklidnilo,alespoń přestalo pršet.Houby rostou ale buliny houbaření přestává bavit,zvláště když se chodí na stejná místa.Ještě se budeme snažit nějakou dobu na chaloupce pobývat,je to lepší než v Praze kde se navíc staví a po celém domě je hluk a prach.....Majitelům Lízátek jsme konečně odeslali Průkazy původu na které jsme čekali 2 měsíce,jsme rádi že je to vyřešené ke spokojenosti všech. Evilátka /mimina naší odchovankyně Evelyn/ se mají výborně a pěkně přibývají na váze i na kráse,až ještě povyrostou pojedeme je navštívit.

 http://www.littlebull.cz/images//x219.jpg

 
15.9. Narodila se Evilátka PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 15 září 2017

Dnes se naší úspěšné odchovankyni Evelyn narodilo 6 bulíčátek - 2 kluci a 4 děvčata Smile Moc gratulujeme!

Více se dozvíte na:  http://hyenkaart.wixsite.com/littlehyena

 

 http://www.littlebull.cz/images//evil%C3%A1tka.jpg

 
9.9. - 15.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 14 září 2017

Na chalupě nám poslední dny počasí nepřeje.Fouká vítr,mrholí nebo prší,slunce je vidět minimálně.Když se musí už denně topit v kamnech,není to to pravé ořechové.Buliny se spokojí s krátkou procházkou po okolí,koupání ale už odzvonilo.Dobrou zprávou je že konečně dorazily Průkazy původu pro naše Lízátka,v nejbližších dnech je budeme rozesílat majitelům.Naši úspěšnou odchovankyni Evelyn čeká každým dnem porod,držíme palce aby to dobře dopadlo jako loňský rok,budeme ve spojení a budeme informovat :-)

 

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02956.jpg

 
1.9. - 8.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 08 září 2017

Jsme stále na dovolené ale páníček si občas odskočí do Prahy do práce..Je tu babí léto,není už zrovna na koupání ale na vycházky do lesů a houbaření je ideálně i když houbaření se třema bulinama není zrovna pohoda Smile Všude se motají,co nerozšlapou,to ukopnou a neustále je člověk musí hlídat aby nezmizely do lesů za zvěří.Přesto se houbičky našly v dostatečném množství i kvalitě. Večer už trochu zatopíme aby se děvčatům dobře spinkalo a mohly nabrat sílu do nového dne. Zatím se nám nepřihodila žádná nehoda,vše funguje.Příští týden nás čeká očkování,jinak zatím nebylo veterináře třeba - musíme zaťukat......Bohužel se nedostaneme na Klubovou výstavu tuto sobotu v Choceradech /páníček je v práci /,ale snad se tam objeví někteří naši zástupci alespoń jako diváci.Snad nám to vyjde příště.

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02574.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 431