Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
28.10. - 11.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 11 listopad 2021

Chalupaření pro nás letos už skončilo. Buliny se ještě naposledy podívaly do zbytků lesů,proběhly se s Bárou a Angee,chalupu jsme zazimovali a odcestovali do Prahy. Tady to tak "akční" nebude,nejbližší akce bude oslava narozenin paničky na které se sejde celá rodina a to bude asi pro holky největší vzrůšo během nejbližších 14 dní.Ale je co jíst,je kde odpočívat a je teplo.

 

 
11.10. - 27.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 27 říjen 2021

Máme tady nefalšovaný podzim jak je i patrné z první fotografie. Holkám se ve spadaném listí moc líbilo,především jak to šustí když v něm běhají. Poslední víkend na chalupě prožili také se synovcovou vlčicí Bárou,takže se nám zvětšila smečka na procházky. Po několika dnech strávených doma se už zase chystají na chalupu,tentokrát se synem a vnoučaty takže radosti si užijí dostatečně.

 

 
27.9. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 10 říjen 2021

Jsme na 14 dní na chalupě,na poslední letošní dovolené. Holky buličí měly o víkendu psí návštěvu /Báru a Angie /,ale vystačí si i samy. Houby nerostou,tak je v lesích klid a nikomu se nemusíme vyhýbat. Už je ale zima,hlavně večer,v noci už mrzne. Blíží se konec chalupaření a radovánek. Ještě čekáme jednu návštěvu a budeme se pomaličku pakovat. Líza měla týden kašel,ale už je dobře.Helča je bez problémů.

 

 
13.9. - 26.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 26 září 2021

Tak jsme se po výstavě týden povalovali doma a na víkend jsme zase vyrazili chalupařit. Ještě pár dní slibovali "rosničky" slušné počasí,tak toho musíme využít. Páníček má ještě pár dní dovolené které si nechal na začátek října a potom už to bude  s ježděním do přírody všelijaké,maximálně na víkend než přijde skutečná zima. Máme to venku moc rádi,ale musí být koupání,houby a jiné plody,teplo.Když už z toho není nic,je naopak lépe doma u plynových kamen.Bulinám je jedno jestli leží na posteli v Praze,nebo na chalupě - hlavně aby bylo teplíčko a pohoda.

 

 
12.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 12 září 2021

Naše největší letošní akce je úspěšně za námi. Počasí nám přálo,sešla se nás slušná parta,všem bylo dobře.Soutěžili Evelyn,Elizabeth,Goofy,Hellen a Chelsea,všichni dostali Výbornou,Chelsea VN. Pohár pro naše barvy získala Evelyn /V4/.Všem zůčastněným ještě jednou děkujeme za účast a pošleme tradiční obrázek ze setkání  Smile Více fotek z akce najdete zde: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=josef.kamis&set=a.4452381654829229  

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 567