Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
11.3. - 3.4. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 03 duben 2017
Poslední tři týdny byly docela hektické - páníček začal pracovat v novém zaměstnání,Bája byla na kastraci,auta v servisu....Vše dobře dopadlo a mohli jsme konečně letos poprvé odcestovat na pár dní na chalupu. Počasí bylo úžasné,všude klid,pohoda,bez lidí,zkrátka skvost
 
14.2. - 10.3. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 10 březen 2017

Hybernujeme doma,čekáme na jaro,teplo,cestování a chalupaření.Báju čeká příští týden kastrace,poté několik dnů odpočinku a dále už nebude snad nic bránit našim aktivitám.Moc se těšíme do lesů a na louky.

 http://www.littlebull.cz/images//fb28.jpg

 
13.1. - 13.2. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 13 únor 2017

Máme za sebou další zimní měsíc. Buliny si užívají sněhu,chodíme je  vyběhat na Ladronku do třešňovky,ale vystačí si i na zahradě za domem. Cindy pomalu splaskává hematom v oušku po prasklé žilce,možná že se jí ucho po doléčení postaví.Když ne,nic se neděje,patří to ke znakům stáří a Cindy je už dávno prababičkou. Nechali jsme buliny preventivně vyšetřit,byli jsme na testech UPC.Všechny holky mají výborné výsledky /Cindy 0,1 , Bája 0,06 a Líza 0,04 / takže jsme v klidu. Báju čeká v nejbližších týdnech kastrace,snad to Bája ustojí jako před lety Cindy - špatně snáší narkózu,ale bude v nejlepší péči odborníků na klinice Jaggy.Chceme aby na letní měsíce bylo vše v pohodě a buliny si mohly v klidu užívat ničím nerušený pobyt na chalupě.Minulý rok jsme díky zaměstnání páníčka chalupu šidili tak to snad letos doženeme.

 http://www.littlebull.cz/images//web%C3%ADk.jpg

 
3.1. - 12.1. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Čtvrtek, 12 leden 2017

Přišla zima a mráz jak se na leden sluší a patří.Občas vytáhneme bulinky na Ladronku do třešňovky aby se proběhly,ale raději jsou doma v teplíčku. Cindy by běhala ráda,ale po každé takové akci jí bolí záda takže jsme opatrní - je to už postarší dáma.Líza žere sníh a Bája chodí ven do zimy jen za odměnu Smile

 http://www.littlebull.cz/images//web%2012-1.jpg

 
2.1.2017 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 02 leden 2017

Před Vánoci jsme byli navštívit Bibi a její smečku,moc se nám na návštěvě líbilo a děkujeme! Vánoční svátky i Silvestra jsme přežili bez újmy, vše dobře dopadlo. Buliny jsou v pohodě,nic jim neschází.

Cindy trápí jen hematom v oušku,má ho spadlé - uvidíme jak se to bude vyvíjet,ale odsávání krve nemá cenu - zkušeli jsme 2x bez úspěchu. Konečně napadl i sníh tak si holky zakrosily na Ladronce.

Přejeme všem hodným lidičkám pevné zdraví jim i jejich psím kamarádům v roce 2017!

 http://www.littlebull.cz/images//dsc02355.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 437