Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
8.11. - 6.12. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 06 prosinec 2016

 U nás doma se nic nového neděje.Páníček je stále v práci a když dorazí domů je už venku tma takže žádné fotografování se nekoná. Panička zase nezvládá venčit najednou tři buliny takže děvčata chodí na procházky na etapy. Stejně je v tomto ročním období nejvíce baví povalovat se doma v teple,jen střídají místa aby byla změna.Cindy se udělal hematom v oušku,neklamný znak stáří - uvidíme jak se nám podaří ho vyléčit a zda se ještě někdy ouško postaví.Mrzí nás to,protože Cindy měla uši luxusní. Bája a Líza žádné neduhy nemají,jen věčný hlad. Sledujeme jak se vyvíjí zdravotní stav u Bibinky, zatím se nijak nemění.

 http://www.littlebull.cz/images/web6.12.16.jpg

 
29.10. - 7.11. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 09 listopad 2016

Naposledy tento rok jsme vyjeli s bulinkama do přírody. Ještě se vyběhaly po loukách nikým nerušené,všichni chalupáři už svá obydlí  "zazimovali",zemědělci mají zaoraná pole a turisté sedí doma v teple.Dny jsou chladné a noci mrazivé,nemá cenu na chalupě jen sedět u kamen. Cindy už dlouhé výlety zmáhají,večer jí bolí záda,Bája nám naopak "omládla", Líza je stále v dobré kondici natěšená co kde najde za dobytčárnu.

Dostali jsme velice smutnou zprávu že Bibi absolvovala amputaci dvou prstů na přední nožce a chemoterapii, zatím ještě nepodložená avšak pravděpodobná diagnóza je osteosarkom.Držíme Bibince palce aby to dopadlo co možná nejlépe,aby neměla bolesti a trápení,jejím vzorným majitelům posíláme hodně sil a poděkování za péči! Jsme z toho velice smutní.......

 http://www.littlebull.cz/images//web%209.11..jpg

 
11.10. - 27.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 26 říjen 2016

Po 14 dnech pobytu v Praze jsme se vydali na chalupu i když předpověď počasí byla nevalná - ale lepší už to asi nebude,blíží se zima,období hybernace. Po tři dny jsme vyráželi na výlety po lesích a loukách aby se ještě před zazimováním našeho letního sídla buliny vyběhaly a užily čerstvého vzduchu a zdá se že se to podařilo.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2027.10..jpg

 
22.9. - 10.10. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 10 říjen 2016

Tak jsme se po delší pauze dostali s bulinama zase do přírody. V Praze moc zážitků nebylo,jedinou akci v okolí /Bullrekord/ jsme propásli neb jsme stěhovali dřevo na chalupu a jiný termín nebyl možný.Nyní si to buliny vynahradí,pokud nám to počasí dovolí - předpověď je ale nevalná až mizerná.První den pobytu ale vyšel,nepršelo a tak jsme vyrazili na známá místa. Je klid,chalupáři a chataři se již většinou nastěhovali zpátky do svých domovů takže louky a lesy patří nám :-) Bohužel houby vůbec nerostou.

 http://www.littlebull.cz/images//web%2010.9..jpg

 
11.9. - 21.9. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 21 září 2016

Buliny pobývaly s paničkou na chalupě,rochnily se v rybníku a chodily na výlety do lesů. Všude bylo liduprázdno,prázdiny skončily a to je pro nás ten pravý čas - klid a pohoda.Počasí bylo výtečné! Už jsme ale zase doma v Praze,každá legrace jednou skončí....

 http://www.littlebull.cz/images//web%2021.9..jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 431