Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Novinky PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 21 srpen 2009

21.8.09

Novinek je celá řada. Báje se postavilo ucho a druhé se jí postaví během několika dní také.Vepřové nožičky,kolena,uši a pravidelné masáže udělaly své a úspěch se dostavil. Zato jí ale vypadala spousta zubů,takže má tlamu jako kapr.Dostala k výročí 21.srpna pěkné červené kšírky a ten samý den se naučila plavat v rybníku.Bája bude přihlášena na klubovou výstavu ABT v Kletečné,v den konání výstavy dovrší přesně věku 4.měsíců. Účast přislíbil i bratr Butch a snad dorazí i sestřičky Bibinka a Bonnie.

 
Butch na návštěvě PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 02 srpen 2009
Dnes k nám přijel na návštěvu Butch s páníčkem a jeho rodinou. Z Butche roste krasavec a je to moc šikovný kluk. S Bájou řádili i přes nesnesitelné vedro. Do jejich řádění se zapojila i máma Cindy. Asi má teď v hlavičce trochu zmatek. Najednou tu byla zase dvě štěňata. Pro dnešek mají holky dost,Bája se po návštěvě pořádně najedla a spí jak pařez.
 
Průkazy původu PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 29 červenec 2009
Průkazy původu dnes  konečně dorazily,pošta je o mnoho rychlejší než pracovníci Českomoravské Kynologické jednoty kteří to včera konečně poslali.Takže zítra splníme daný slib a posíláme novým majitelům!
 
Úřady,úřady PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 24 červenec 2009
Průkazy původu stále nedorazily, za což se omlouváme novým majitelům pejsků.Není v našich silách úředníky popohnat,jediné co se dá udělat je přímo zavolat dotyčné paní která to má na starost.Co je to ale platné,třeba v pátek již od rána se tam nepracuje,takže zase nic nevíme.Naštěstí všichni dobře vědí jak to zde s úřady chodí a nikoho to moc nepřekvapuje.Nás trochu ano,protože když práci na 2O minut nestihnou za pět týdnů ,připadají nám tam jaksi zbyteční.....
 
Trénink PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 22 červenec 2009

21.7.

Odvezli jsme na pondělí a úterý buliny domů do Prahy,hlavně kvůli Baje která si musí zvykat na ruch velkoměsta,množství aut,lidí i pejsků. Na chaloupce je jako v inkubátoru,pěkně v klidu a tichu a po delší době pobytu by se mohla nad městem podivovat.Vše ale dobře dopadlo,manželka obtelefonovala známé s pejsky a chodilo se na procházky.Baja se chovala jako kdyby mezi nimi vyrůstala,nikoho neprudila,ani se nikoho nebála.Malí,velcí,vše jedno.Jen z kočky našich známých byla trochu vykolejená.Je zvyklá na Nártouna,který si nechá vše líbit.Když se rozeběhla a chtěla Andulu "zmasit",tak se Andula po kočičím ohradila a Bája se nestačila divit.Poté už Andulu pozorovala s respektem.V autě se cestou do Prahy i zpět chovala vzorně,seděla jako královna.Nyní jsme zase zpět na chalupě,kde se buliny tahají o uzlíky a pešky a zdárně ničí zahradní květenu a dřeviny.

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 415 - 423 z 442