Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
17.6. PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 17 červen 2009
Všechna štěňátka jsou již zadaná.Budou mít fajn páníčky.Bonnie již má dokonce svoji webovou stránku:http://bonnie-little-bull.webnode.cz/  Jinak se mají štěňátka moc dobře,Hodně jedí a hodně rostou.Dnes již měla poprvé mleté syrové hovězí masíčko,které jim obzvláště chutná.Sladký to život - jídlo,hry a spánek....
 
Zpráva PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Neděle, 14 červen 2009

Pro všechny budoucí majitele našich bulínků:

Jsme v pořádku,bulíčata se mají skvělě,velice jim chutná a pěkně přibírají.Počasí se již také vylepšilo,je krásně,takže můžou běhat venku v trávě.Jediný problém je že nám nejde odesílat pošta a nikdo zde si s tím neví rady.Maily přijímáme,ale odepsat nemůžeme,proto se hlásíme takto!

 
Bulíci chalupáři PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 10 červen 2009

10.června

Dnes bulínci vyrazili poprvé ze svého rodiště na delší cestu.Cílem byla chalupa. Největší obavy jsme měli ze samotné cesty - jak se budou chovat v přepravní kleci - ale vše dopadlo zase na jedničku.Dělali jako kdyby to byla běžná záležitost, celou cestu prospali. Na chaloupce mají více prostoru jak uvnitř,tak venku a jsou spokojeni. Už mají pěkné zoubky a začínají je i používat, často dosti nevybíravým způsobem k sobě i k paničce.Včera jsme podruhé odčervovali,miminům chutná,jedno z nejmilejších jídel = tvaroh se žloutkem a ovocným cukrem.Také jedí krupicovou kaši (pochoutka jejich mamky Cindy),máčené granule a vařené maso.Číslo jedna v jídelníčku je ovšem stále maminčino mlíčko.Mamince se to ale pomalu přestává líbit, protože je to pro ni značně bolestivé. Čím dál častěji vidíme jak se snaží uprchnout před jejich drápy a zuby.Není se čemu divit když vidíme co jí provedli s cecíky....

 
První kaše PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Úterý, 02 červen 2009

2.června

Mimina dnes dostala poprvé kromě mléka z cecíků také kaši. Cindy má již cecíky rozškrábané od dětiček do krve, mnoho nepomáhá ani heřmánek, ani Calciová mast. 32 nožiček,každá se čtyřmi drápky vykonaly své. V noci již se našel první odvážlivec který přelezl ohrádku v porodní bedně,takže budeme zvyšovat mantinel. Po nakojení šli bulíci suverénně k miskám s kaší,jakoby jí jedli každý den.Když jde o jídlo, jsou prostě bulíci profíci!

 
Mimina již koukají na svět PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pondělí, 25 květen 2009

25.5.2009

V průběhu včerejšího a dnešního dne se nám rozkoukala na svět všechna mimina. Zkoušejí chůzi, zatím to sice vypadá jako plyšák na baterky kterému dochází baterie,ale snaha je veliká a brzy se rozběhají jako draci. Cindy má spoustu mléka a prckové rostou jako z vody. Každý z nich má po dvou týdnech života více než dvojnásobek porodní váhy.Zítra proběhne první odčervování pastou Banminth.

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Následující > Konec >>

Výsledky 424 - 432 z 440