Hlavní strana arrow Co je u nás nového
Co je u nás nového
Úřady,úřady PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Pátek, 24 červenec 2009
Průkazy původu stále nedorazily, za což se omlouváme novým majitelům pejsků.Není v našich silách úředníky popohnat,jediné co se dá udělat je přímo zavolat dotyčné paní která to má na starost.Co je to ale platné,třeba v pátek již od rána se tam nepracuje,takže zase nic nevíme.Naštěstí všichni dobře vědí jak to zde s úřady chodí a nikoho to moc nepřekvapuje.Nás trochu ano,protože když práci na 2O minut nestihnou za pět týdnů ,připadají nám tam jaksi zbyteční.....
 
Trénink PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 22 červenec 2009

21.7.

Odvezli jsme na pondělí a úterý buliny domů do Prahy,hlavně kvůli Baje která si musí zvykat na ruch velkoměsta,množství aut,lidí i pejsků. Na chaloupce je jako v inkubátoru,pěkně v klidu a tichu a po delší době pobytu by se mohla nad městem podivovat.Vše ale dobře dopadlo,manželka obtelefonovala známé s pejsky a chodilo se na procházky.Baja se chovala jako kdyby mezi nimi vyrůstala,nikoho neprudila,ani se nikoho nebála.Malí,velcí,vše jedno.Jen z kočky našich známých byla trochu vykolejená.Je zvyklá na Nártouna,který si nechá vše líbit.Když se rozeběhla a chtěla Andulu "zmasit",tak se Andula po kočičím ohradila a Bája se nestačila divit.Poté už Andulu pozorovala s respektem.V autě se cestou do Prahy i zpět chovala vzorně,seděla jako královna.Nyní jsme zase zpět na chalupě,kde se buliny tahají o uzlíky a pešky a zdárně ničí zahradní květenu a dřeviny.

 
Opuštěni PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 15 červenec 2009

15.7.

Včera nám odcestoval do nového domova poslední dorostenec,Buster.Před jeho odjezdem jsme ještě stihli druhou vakcinaci a Cindy jsme nakoupili celou škálu vitamínů aby z ní zase byla krasavice.Dnes jsme se již věnovali výcviku Baji, s plnou kapsou piškotů učíme povel " Ke mě".Jde jí to moc dobře.Co nám Baja osiřela,má se jako v baru.Žádný z osmi cecíků jí není dost dobrý a vypadá to komicky když 8,5 kg selátko stále ještě saje.Jsme ale rádi,protože Cindy se ztrácí její přebytek mléka pozvolna.

 
Bibinka má paničku PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Sobota, 11 červenec 2009

11.7.

Tak naše milá Bibinka se konečně dočkala - přijela si pro ni se svými rodiči nová panička. Je to další z rodin milujících a vlastnících všemožnou zvířenu, opravdoví milovníci zvířátek u kterých se mají pejskové jako v ráji. Všichni jsou nadmíru spokojeni a tak to má být. Bibince i její paničce přejeme aby se spolu měly co nejlépe a aby jim to vydrželo co nejdéle! Jsme velice rádi,že se celý vrh ocitl v rukou šikovných,hodných a sympatických lidí,je to pro chovatele ta největší odměna za vykonanou práci.

 
Zůstali jsme jen tři PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Kamišová   
Středa, 08 červenec 2009

8.7.09

Tak jsme zůstali s mámou jen tři.Bája,Bibi a Buster.Buster odcestuje 14.7. až se vrátí noví majitelé z cest...Srandy je zatím  spousta,jen Cindy se občas zdá,že je štěňat podezřele málo a chodí koukat do ohrádky zda tam ještě nějaké není. Stále kojí,i přesto že štěňata jsou už skoro stejně velká jako máma....Počasí se trochu vylepšilo,slunce a sucha je více než minulé dny,takže zvířena může řádit na zahradě čímž se unaví lépe než doma a dá pak alespoň na čas paničce chvíli oddechu.Bibi stále čeká na pána (nebo paní ),už se někdo i ozval,ale jak se rychle ozval,tak to rychle zapomněl.Bibi to ale vůbec nevadí.

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 424 - 432 z 448